כך תוכלו לשלם הרבה פחות על יום ההולדת של ילדכם

אולי לא כל ההורים אוהבים לדבר על זה, ולא כל ההורים אוהבים להודות, אך לעתים הפקות יום ההולדת של הילדים הופכות להיות מעמסה של ממש. לא מדובר על חוסר הרצון להשקיע, להתמסר או לשמח את הילד החוגג, אלא שמדובר בעיקר על עלויות גבוהות מאד שהופכות את החגיגה השמחה להוצאה כספית משמעותית. גם אתם חוגגים בקרוב לילדכם? דעו כי תוכלו לחגוג את גדילתו בשנה גם מבלי לקרוע את הכיס. איך עושים זאת?

 

מועדון ילדים? OUT! פארק שכונתי – IN!

מרבית התקציב שלכם מושקע על דמי השכירות שאתם צריכים לשלם למתחם בו אתם חוגגים. ישנם ההורים שמעתיקים את חגיגת יום ההולדת של ילדם מהבית, וזה בסדר גמור וחלק מטעם היציאה מהשגרה. יחד עם זאת, העתקת חגיגת יום ההולדת מהבית אינה מחייבת אתכם להשקיע כסף רב במועדון ילדים או מתחם אירועים. כל עוד אתם חוגגים בעונת האביב, הקיץ ואפילו הסתיו, אתם יכולים לחגוג תחת כיפת השמיים. חגיגות יום ההולדת יכולות להיות נפלאות בעת שאתם חוגגים בפארק, גינה או שטח פתוח אחר שניתן לקיים בו פעילות לילידים. פעילויות אפשריות יכולות להיות סדנאות יצירה, משחק חברתי ואפילו שילוב של מתנפחים.

 

העדיפו אטרקציה בשירות עצמי על פני מפעיל

אם אתם רוצים לחסוך עלויות גם בהפעלה שאתם משלבים ביום ההולדת, דעו כי הדרך להוזלה המשמעותית ביותר היא אטרקציה המופעלת על ידכם ולא על צוות של מפעילים. לא חסרות הפעלות שאתם יכולים להפעיל בעצמכם – החל מפעילות חפש את המטמון ועד שילוב של מתנפחים באמצעות שירות השכרת מתנפחים. את המתנפח אתם מקבלים כחלק מערכה הכוללת גם את כל האביזרים הנדרשים לניפוחו – כך שאין כל צורך באיש שירות או מפעיל חיצוני. רק עצם היותכם מפעילים את המתקן בצורה עצמאית אתם עתידים לחסוך מאות שקלים.

 

המזכרת המושלמת מיום ההולדת היא החוויה של הילדים

גם בתור הורים אתם נסחפים המון פעמים אחר טרנדים שונים שאתם רואים בימי הולדת של ילדים אחרים. כיום, בלא מעט חגיגות יום הולדת מקבלים כל הילדים המתארחים מזכרת מהילד החוגג. כל מזכרת עולה עשרות שקלים, כך שבעת שמתארחים כשלושים ילדים לערך בחגיגת יום ההולדת, אתם צריכים להיפרד מעוד מאות שקלים. רגע לפני שגם אתם משקיעים ברכישת מזכרות, זיכרו כי המזכרת הטובה ביותר היא החוויה של הילדים מחגיגת יום ההולדת.

כתיבת תגובה