כך תצלחו בקלות קורס מקוון באוניברסיטה

גם בחלקכם נפלה הזכות ללמוד קורס מקוון באוניברסיטה? קל יותר ללמוד מהמחשב, אתם יכולים לחסוך זמן ולחזור על התכנים פעם אחר פעם. בכדי להבטיח שגם אתם תצלחו את הקורס הבא שלכם, קחו אתכם לדרך 5 טיפים מנצחים להצלחה בקורס המקוון:

1.תהיו נוכחים בכל השיעורים הנדרשים

מאחר ומדובר על קורס מקוון ועל על קורס שאינו מתנהל באולם ההרצאות, קל מאד לדלג על שיעורים. במילים אחרות? לא להיות נוכחים בהן. ישנם סטודנטים שלא טורחים כלל להיכנס אל ההרצאות המקוונות לאורך כל הסימסטר, כך שלקראת תקופת המבחנים עליהם ללמוד מקבץ לא מבוטל של שיעורים ותכנים. ההמלצה אליכם? למדו את התכנים ברמה השבועית.

2.בצעו את המטלות הנדרשות

במרבית המקרים, אתם נדרשים גם להשיב על מטלות שונות בקורס המקוון. מדובר על מטלות קטנות כמו בחנים דיגיטלים שמטרתם להשאיר אתכם בקצב המצופה מכם. אל תזניחו את המטלות האלו, מ-2 סיבות: ראשית, בעת שלא תשיבו על המטלות אתם למעשה לא ממלאים אחר דרישות הקורס, ובנוסף – המטלות האלו לטובתכם ומאפשרות לכם ללמוד ולהטמיע את התכנים בהדרגה.

3.סכמו לעצמכם את העיקר שמכל שיעור

כל קורס מקוון מנגיש את התכנים בצורה שונה: ישנם קורסים שיציגו לכם סרטונים, בעוד ישנם קורסים שיעבירו את התכנים באמצעות מצגת או מאמרים. איך שלא יהיה – דאגו שכל השיעורים שלכם יהיו מסוכמים. אחרי כל "מפגש", כדאי מאד שתסכמו לעצמכם את הדברים החשובים – זה מה שיקל עליכם בין היתר עם הגשת מטלת הסיום הצפויה לכם בסוף הסימסטר.

4.הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של הקורס

מאחר והקורס מקוון, הרי שלא תהיה לכם חוויה של למידה משותפת באולם ההרצאות עם שאר הסטודנטים. הדרך שלכם בכל זאת לשמור על קהילה ועל קשר עם יתר הסטודנטים, היא באמצעות הצטרפות לקבוצת הפייסבוק של הקורס. קבוצות שכאלו מבורכות, ודרכן ניתן לשאול שאלות, להשיב על שאלות של סטודנטים אחרים, להעלות סיכומים שונים ולחלוק תובנות.

5.דעו איזו מטלת סיום צפויה לכם עם ההרשמה לקורס

כמו כן, כדאי שתדעו מראש איזו מטלת סיום צפויה לכם עם סיום הקורס. ישנם סטודנטים שיעדיפו בבירור מבחן כיתה, בעוד ישנם אלו שיעדיפו להגיש עבודה אקדמית. לשמחתכם, גם אם אתם לא מהסטודנטים שמצטיינים בכתיבה, תוכלו להסתייע בשירות של כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום. סיוע שכזה יכול לתרום לכם רבות בכתיבה, ניסוח, עריכה והגהה – כך שהתוצר שתגישו יעמוד בסטנדרט האקדמי.

כתיבת תגובה