כך תשדרגו בקלות את ההזמנות לאירוע המצווה

לא משנה כלל היכן תחגגו את אירוע המצווה ואיך, הרי שתצטרכו להזמין את האורחים היקרים עם הזמנה פורמלית: גלויה מודפסת עם פרטי האירוע הנכנסת אל תוך מעטפה ונשלחת בדואר. אז זהו, שלא. ההזמנה הפורמלית יכולה להיות קצת יותר מקורית ומעניינת, ובדיוק כך עושים את זה:

הוסיפו לכל הזמנה גם פתק לבן ריק

בכדי להפתיע עם הזמנה מקורית לאירוע, אתם צריכים תחילה לאפיין את האירוע ולהבין איזה אירוע בר מצווה אתם חוגגים. כך לדוגמא, במידה והחלטתם כמו עוד המון משפחות אחרות לחגוג בר מצווה בכותל, תוכלו להכניס אל תוך המעטפה גם פתק לבן. כידוע, אחד משיאי האירוע בכותל הוא להגיע אל רחבת הכותל, לכתוב פתק עם משאלה ולשים אותו בכותל. כשאתם שמים פתק לבן בתוך מעטפת ההזמנה, אתם למעשה מאפשרים לאורחים שלכם להיערך מראש עם משאלתם, תוך שאתם רומזים להם באשר לאופי האירוע ולאטרקציה המצפה להם…

ומה דעתכם על כרטיס גירוד מפתיע?

אמנם בגיל 13 כרטיסי גירוד אינם חוקיים, אך מדובר על אטרקציה משעשעת שאמורה לשמח את האורחים ולהעלות חיוך על פניהם. לכן, דרך נוספת היא להכניס אל מעטפת ההזמנה שאתם שולחים לאורחים כרטיס גירוד. שימו לב כי לא מדובר על כרטיס שתרכשו בתחנות הלוטו, אלא על כרטיס שתפיקו בעצמכם. הפרסים לאורחים? סלפי עם ילד בר המצווה, מזכרת מדליקה מכם, להיות הראשונים שמברכים את הילד וכיוצא בזה. המטרה? לעורר ציפייה גדולה ולהפוך את ההזמנה השגרתית למדליקה!

תשבץ החושף את כל פרטי האירוע

אז מי אמר שפרטי אירוע המצווה צריכים להיות גלויים? תוכלו להזמין את האורחים שלכם אל אירוע המצווה בדרך מעט מסתורית, אך מאד משעשעת. כידוע, בכל הזמנה ישנם פרטיים חיוניים כמו שם הילד החוגג, השמות של הוריו, תאריך האירוע, שעת האירוע ומקום האירוע. מה שתוכלו לעשות הוא להכין תשבץ, כאשר מענה נכון עליו יחשוף בפני האורחים שלכם את התשובות – את פרטי האירוע. כך, אתם מפעילים את האורחים שלכם ויוצרים חוויה מקסימה עוד לפני שהאירוע בכלל התחיל…

מזכרת: ממחזיק מפתחות ועד ספר תהילים

כידוע, באירועים נהוג להעניק מזכרת לאורחים בסוף האירוע. אתם לעומת זאת, תוכלו להפתיע את האורחים שלכם עם מזכרת כבר עם שליחת ההזמנה אליהם. מה תוכלו להעניק להם? הבחירה לגמרי שלכם, כאשר המזכרות הפופולאריות ביותר בהקשר של אירועי מצווה כוללות ספר תהילים ממותג, כיפה עם הקדשה, נרות שבת וכיוצא בזה.

כתיבת תגובה