כל הסיבות לשלוח הזמנות דיגיטליות לחתונה

אז הבשורה המשמחת באמת היא שאם הגעתם לשלב ההזמנות, אתם ממש בקו הסיום. בקרוב מאד יגיעו כל האורחים היקרים שלכם אל מתחם האירועים הנבחר ויצפו בכם הופכים לבעל ואישה. בכדי להבטיח שכל המוזמנים אכן יגיעו, עליכם לשלוח הזמנות לאירוע.

עד לא מזמן, ההזמנות לאירועים היו נשלחות דרך שירותי הדואר. ההזמנה? הייתה מודפסת על נייר, לאחר מכן נכנסת אל תוך מעטפה וכך היא עשתה את דרכה אל תיבות הדואר של כל האורחים. רגע לפני שגם אתם בוחרים בדרך הזו, למה שלא תזמינו את האורחים שלכם בדרך דיגיטלית? כל הסיבות מדוע שיטה זו היא המומלצת ביותר, לפניכם:

1.להזכירכם, השנה היא 2019

הזמנה נקשרת באופן ישיר עם מיתוג האירוע שלכם. להמון זוגות חשוב למתג את האירוע כצעיר, עדכני, חדשני ומקורי. כשאתם שולחים את ההזמנות לאירוע בצורה מסורתית שכזו, אתם לא נצמדים למודרנה או לטרנדים רלוונטים. שליחת ההזמנות בדואר אמנם לא תהפוך את האירוע שלכם למיושן, אך היא בטח לא תתרום בתדמית חיונית יותר. ישנם אמצעים דיגיטלים שונים שדרכם תוכלו לעשות שימוש לטובת הזמנת האורחים, נצלו אותם!

2.בלי ששמתם לב, חסכתם מאות שקלים

כל הזוגות המאורסים משלמים את מרבית התקציב שלהם על גני אירועים בתל אביב. יתר התקציב? מוקדש למניפת הספקים. במקום לשלם גם עבור עיצוב הזמנה, הדפסתה ושליחתה, תוכלו לחסוך את העלות שיכולה להגיע גם לכ-2500 שקלים בסך הכל. שליחת הזמנה דיגיטלית זולה הרבה יותר, וכל עוד אתם מעצבים את ההזמנה לבדכם ומפיצים אותה עצמאית, הזמנת האורחים פשוט לא עולה לכם כסף.

3.משוב מהיר המתקבל מהאורחים

היתרון המשמעותי ביותר הוא הפידבק המהיר שאתם מקבלים מהאורחים שלכם. כשאתם שולחים הזמנה בדואר, אתם צריכים לקחת בחשבון כי יהיו אורחים שיקבלו אותה כעבור יום וכאלו שיקבלו אותה כעבור שבוע. עם הזמנה דיגיטלית, כל האורחים מקבלים אותה באותה השניה בדיוק – כך שאתם יכולים לקבל משוב מהיר יותר מהאורחים באשר לסטטוס ההגעה שלהם.

4.כן, אתם תורמים לכדור הארץ

הזמנה דיגיטלית לאורחים היא הזמנה ירוקה! אם גם אתם רוצים לעשות משהו קטן עבור הבית של כולם – כדור הארץ, יש לכם הזדמנות לעשות זאת. אירוע החתונה סובב כולו סביב האהבה הגדולה שאתם מקבלים, וכעת גם לכם יש הזדמנות להפיץ אהבה ולהחזיר בחזרה. ניתן בהחלט לחסוך את השימוש בנייר, בטח כשכל כך קל לעשות זאת.

כתיבת תגובה