לבחור מדביר

אם פתחתם את הארון  וניתקלתם בפרפר קטן שעף לכיוונכם או שנדמה לכם שיש עכבר בבית כנראה שיש לכם אורחים לא רצויים וכדאי מאוד לא להמתין ולהזמין מדביר חרקים.

איך בוחרים מדביר?

ההמלצה שלנו להתחיל את החיפוש אצל חברים, ההמלצה הזו היא טובה לא רק להזמנת מדביר אלא בכל הזמנת איש מקצוע לבית או לעסק. אם לחברים אין המלצה עבורכם תעברו לחפש באינטרנט. אכן באינטרנט יש אינספור מדבירים, וכמובן שחשוב להתחיל עם השוואת בין מספר חברות הדברה מהאזור שלכם, אם אתם גרים בנס ציונה חפשו מדביר באזור, מדביר בנס ציונה, בראשון לציון או  מדביר ברחובות.  [

בררו עם המדביר על  תחום ההדברה שאתם צריכים, הדברת עש או הדברת עכברים, לשאול על הניסיון שלו , באילו חומרים הוא משתמש ומהי איכות העבודה שתקבלו. בדקו מראש שהוא בעל רישיון לעסוק בהדברה והאם הוא משתמש עם חומרי הדברה המורשים לשימוש בהתאם לחוק והבטחה על התוצאה של עבודתו.

אל תשכחו לשאול הוא לגבי מחיר העבודה והאחריות. אם קיבלתם הצעת מחיר זולה במיוחד, חשוב לבדוק מה עומד מאחורי המחיר. זכרו הזול הוא היקר בסופו של דבר.

יש לכם בבית בעלי חיים או תינוקות בבית? ידעו את המדביר מראש. חשוב לשים דגש על סוג ההדברה ומהן ההנחיות לפני ואחרי ההדברה. כמו כן, אם אתם בעניין של  הדברה הירוקה, ציינו זאת ובררו על אפשרות זו, לא בכל סוג הדברה ניתן להשתמש בהדברה ירוקה

אל תסתפקו בהצעת מחיר אחת וקבלו מספר הצעות מחיר, כך תוכלו לדעת לפני מה אתם עומדים, מבחינת העבודה, החומרים ומחיר ההדברה. בחרו  במדביר שנשמע לכם מקצועי ואמין. זכרו הצעות מחיר זולות במיוחד, הם לעיתים מלכודת דבש, אף אחד לא עובד בחינם או בכמעט חינם.

בררו מראש כמה זמן  אחריות המדביר נותן על ההדברה ובקשו חשבונית. אל תסכימו על עבודה ללא אחריות, כך שאם חזרו המזיקים תהיה לכם כתובת למי לפנות.

קחו בחשבון שהדברה טובה שככל שתהיה מחייבת להזמין חברת הדברה מדי שנה, ההמלצה לקראת הקיץ, ישנם מדבירים המציעים שירות תקופתי: אחת למספר חודשים או  אחת לשנה , תלוי במקום ובמזיקים הקיימים במקום. יאפשר לכם ליהנות מהדברה זולה יותר לאורך זמן וכך להבטיח לכם שקט נפשי. אם החלטתם לקחת עסקה של הדברה לתקופה וודאו שיש לכם אפשרות יציאה מהחוזה. כך שבמידה ולא תהיו מרוצים יותר מהשירות תוכלו להחליף מדביר ולא להיות כבולים לחוזה ארוך.

כתיבת תגובה