לוח תכלס – דירות למכירה בפתח תקווה, מגרשים למכירה בפתח תקווה

פרסום משולב במדיה הדיגיטלית והפצה אזורית ממוקדת של לוח תכלס, הפך את הפרסום בלוח תכלס לעסקה המשתלמת ביותר לכל העוסקים בתחום הנדל"ן וכן לפרטיים המעוניינים למכור או להשכיר מהר את הנכסים שבבעלותם.         

רק אם הצלחתם למכור או להשכיר את הנכס ללקוח שהופנה ע"י לוח תכלס לנדל"ן תשלמו עמלה נמוכה במיוחד בגובה 0.1 אחוז ממחיר עסקת מכירה ו10 אחוז ממחיר השכר החודשי בעסקת השכרה. המחיר כולל פרסום במדיה הדיגיטלית והכתובה. (לדוגמה אם מכרתם נכס במחיר של 1,000,000 ש"ח תשלמו עמלת פרסום בסך 1000 ש"ח ואם השכרתם נכס ב 4,000 ש"ח לחודש תשלמו עמלה של 400 ש"ח).

הפרסום באתר וגובה העמלה הינו אחיד לפרטיים, קבלנים ומשרדי תווך. יתרון בולט נוסף של פרסום נכסים למכירה או השכרה לוח תכלס לנדל"ן הינו איכות הלקוחות המתעניינים בנכס. לקוחות הפונים דרך הלוח, חייבים להשאיר פרטים וכתובת מייל ואינם יכולים להתקשר ישירות לבעל הנכס , דבר המאפשר לבעל הנכס לברור את הלקוחות הרציניים ומונע צלצולים והטרדות מיותרות. חשוב לדעת, כי ללא מעט לקוחות המדיה הדיגיטלית לא נהירה ולכן פרסום משולב עם המדיה הכתובה כגון עיתונות מקומית והפצה ממוקדת של הלוח במקומות מרכזיים ובתיבות הדואר, הופך את הפרסום לאפקטיבי ביותר, לכל הלקוחות הפוטנציאלים. כל אחד יכול לפרסם בלוח בצורה פשוטה ומובנת, אז למה לחכות? מתחילים עכשיו! כותבים בגוגל "לוח תכלס לנדל"ן" נכנסים לאתר ומפרסמים את הנכס, ההצלחה קרובה מתמיד.

נראה כי המחסור באשראי "חונק" את הקבלנים: התחלות הבנייה צנחו ברבעון הראשון של השנה ב-11% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, וב-6% בהשוואה לרבעון האחרון של 2011. כך עולה מנתונים שמפרסמת היום (ה') הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

על אף מצוקת הדיור ומחירי הנדל"ן הגבוהים, וכוונות הממשלה להציף את השוק בקרקעות לבניית דירות על מנת להוריד את המחירים, הוחל בישראל בבנייתן של 9,666 דירות בלבד ברבעון הראשון של 2012. זאת, בהשוואה ל-10,904 יחידות דיור ברבעון המקביל אשתקד, ול-10,249 יח"ד ברבעון האחרון של 2011.

על רקע המחסור בדיור והצורך לבנות לגובה, ראוי לציין כי למעלה משליש – 36% מסך התחלות הבנייה – הן של בתים צמודי-קרקע. השאר – בבנייה רוויה.

בחלוקה למחוזות, 37% מכלל התחלות הבנייה ברבעון הראשון נרשמו במחוז המרכז, ועוד 11% בתל אביב. זאת לעומת מחוז ירושלים, שתפס נתח של 9% בלבד מהתחלות הבנייה בישראל.

שיאנית הבנייה לרבעון הראשון היא העיר יבנה, שבה הוחל בבניית 758 יחידות דיור; אחריה מדורגת רחובות, בה הוחל בבנייתן של 474 יחידות דיור. הזינוק החד ביותר בהתחלות בנייה נרשם ביישוב קדימה-צורן שבשרון, בו הוחל בבניית 260 יח"ד, פי 12 מאשר בתקופה המקבילה אשתקד. באור עקיבא ובאשדוד נרשם גידול של כ=160% בהתחלות הבנייה.

כתיבת תגובה