לימודי פאנות בירושלים – מקצוע לחיים!

בשמת ברייטמן, אשר מתמחה בייצור, יבוא ושיווק פאות איכותיות בכל הארץ תחת המותג של פאות בשמת ברייטמן, החלה בהעברת קורסים מקצועיים של פאנות. הקורסים מאפשרים לכל מי שמעוניינת להשתלב בענף היופי והשיער, למצוא את דרכה לענף בנישה מקצועית שהולכת וצוברת יותר ביקושים מיום ליום, ועם אפשרות של תעסוקה שוטפת במשך שנים רבות בעתיד.

לימודי פאנות בירושלים במרכז ההדרכות של בשמת, נוצרו כדי למלא את הצורך הגובר של לקוחות בחבישת פאות, עם העדפה ברורה כיום לפאות משיער טבעי אשר נאסף במזרח הרחוק בעיקרו (וקצת מעט יותר בדרום אמריקה ואפריקה), כאשר הסיבות לחבישת פאות רבות ומגוונות.

יש מי שחובשים פאות בשל מצב בריאותי (התקרחות, מחלה), מטעמים דתיים (חרדיות) או מקצועיים (שחקנים…). יש גם טרנד חם יותר בשנים האחרונות של חבישת פאות סתם לשם הגיוון ושינוי המראה חיצוני מבלי לגזור או לפגוע בשיער הטבעי.

חשוב להבין שפאות כיום מאפשרות למעשה לטפל בהן כמו בשיער טבעי לחלוטין. ניתן לגזור, לעצב, לעשות פן, לצבוע ולהתאים כל פאה בדיוק עבור דרישות הלקוחה כדי שתגיע למראה המושלם. בדרך זו ניתן להחזיק במלאי כמה פאות ולשנות את המראה החיצוני על בסיס יומיומי אם יש רצון בכך ומבלי להתעסק בשיער שלך.

קורס בניית פאות כולל בתוכו עולם רחב של חומר תאורטי עיוני שיש ללמוד וגם צורך בהתנסות מעשית פרטית כדי לצבור ניסיון בטיפול ובעיצוב פאות. במסגרת לימודי פאנות בירושלים של בשמת ברייטמן, לומדות התלמידות נושאים שונים בשני מסלולי לימוד לפי בחירתן: מסלול לימודי פאנות בסיסי או מתקדם. ההבדל הוא בעומק הלימודים וכמות השיעורים עליו מתעמקים בכל מסלול וגם באפשרות ללמוד את הנושא של כימיה, צבע וגוונים במסלול הארוך.

הנושאים הנכללים בלימודים הם: מבנה הפאה, תסרוקות, סוגי פן, גזירה, כימיה, צבע וגוונים (למתקדמות). כל הנושאים הללו יחדיו מאפשרים לכל תלמידה להכיר את התחום מהיסוד ועד לתוצאה של פאה אמיתית שהיא יוצרת במהלך הלימודים.

תעודת סיום של לימודי פאנות אצל בשמת ברייטמן מאפשרים למצוא עבודה בסלוני שיער מובילים ברחבי הארץ או לנהל עסק עצמאי של עיצוב פאות ו\או מכירה של פאות בהתאמה אישית לפי צרכי כל לקוחה.

קורסים של בשמת נפתחים אחת לכמה חודשים וכדאי לבדוק מתי נפתח הקורס הקרוב, כיוון שהמקומות מוגבלים והדרישה גבוהה בגלל שרבות כבר הפנימו שזהו מקצוע שווה במיוחד.

signup

מחפש חברת קידום אתרים מקצועית ? http://www.signup.co.il/ - פתרונות מקצועיים לעסק שלך !

כתיבת תגובה