לימודי רפואה משלימה

תחום לימודי רפואה משלימה הינו תחום רחב הכולל תחת הכותרת מספר גדול של שיטות טיפול עתיקות. לימודי רפואה משלימה הינה תחום המבוסס ברובו על התפיסה ההוליסטית, חלק מהתפיסות רואים את האדם כמכלול שלם של גוף ונפש, חלקם כדוגמת האיור וודה רואים את היקום והאדם כמכלול אחד.

 

לימודי רפואה משלימה זוכים בעשורים האחרונים לפריחה, מכללות לרפואה משלימה החלו להופיע המציעות מבחר של קורסים בתחום לימודי רפואה משלימה ותחומים החופפים לה.

 

קורס עיסוי

הבחירה של תחום לימודי רפואה משלימה כוללים גם את תחום לימודי עיסוי הכוללים מגוון של קורסי עיסוי. היתרון של לימודי עיסוי הוא האפשרות להתחיל להתמקצע מן הרגע הראשון, קורסי עיסוי כוללים מגוון של שיטות עיסוי שניתן להתחיל בקורס אחד וממנו להמשיך להתפתח לקורסי עיסוי נוספים. לימודי רפואה משלימה ניתן ללמוד במגוון מכללות לרפואה משלימה, עם זאת לפני שהנכם מרשמים חשוב לדעת איזה תחום ללמוד, לפני שהנכם נרשמים לקורס בתחום לימודי רפואה משלימה מומלץ לקרוא על הקורס, על תכני הלימוד ועל המכללה.

 

לימודי רפואה משלימה – תחומי לימוד

הרפואה המשלימה כיום הפכה יותר ויותר מקובלת כשיטות טיפול המאפשרות לכל אדם לטפל במגוון בעיות. רפואה משלימה כיום מקבלת אף הכרה מתחום הרפואה הקונבנציונלית, במרפאות רבות ניתן למצוא חדרי טיפולים לחברי הקופה. לצד אלו ניתן למצוא קליניקות פרטיות המציעות מגוון טיפולים.

 

לימודי רפואה משלימה כוללים גם תחומי לימוד אחרים כגון לימודי רפואה סינית, קורס עיסוי מקצועי , קורס עיסוי רפואי, לימודי שיאצו, לימודי איור וודה, לימודי סוג'וק, לימודי אנמה, לימודי רייקי. המטרה של לימודי רפואה משלימה הינם להעניק למטפל מגוון של כלים במטרה להתאים לכל מטופל את הטיפול המלא והמתאים.

 

לבחור נכון – לימודי רפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה הינם לימודי תעודה הכוללים לימוד עיוני של התיאוריות של השיטות השונות, לצד לימודים מעשיים הכוללים תרגול רב. בעת רישום לתחום לימודי רפואה משלימה חשוב לבדוק כמה תלמידים בכיתה, לרוב ההמלצה היא בין עשרה לחמישה עשר תלמידים, כך שכל תלמיד יוכל לקבל את היחס המלא של המורה. כמו כן חשוב לבדוק מהו החלק מהמעשי בקורס. כמו כן לפני שהנכם מחליטים לאיזו מכללה לרפואה משלימה להירשם חשוב לבדוק את המכללה, האם נעים לשהות בה, האם הנכם זוכים ליחס או שהנכם עוד מיני רבים, חשוב לבדוק מי הם המרצים המעבירים את הקורסים ומהו ניסיונם המקצועי ובתחום הלימוד. מומלץ לבדוק בקרב תלמידים הלומדים במכללה.

 

לימודי רפואה משלימה הינם לימודים מיוחדים ומעניינים, מעבר למוד מקצוע מדובר בדרך חיים המאפשרת לכם לחוות ולאמץ את התפיסה של איזון ושלווה. לימודי רפואה משלימה מאפשרת לכם לעסוק במקצוע כעצמאיים, לעבוד באחת מהקליניקות בארץ, מכוני ספא, בתי מלון ומרפאות קופות החולים.

 

כתיבת תגובה