מגוון של מגשי אירוח מתוקים

בין הסוגים השונים של מגשי האירוח, נוכל גם למצוא מגוון גדול של מגשי אירוח מתוקים, אותם נגיש בסוף הארוחה (בדרך כלל) בשביל לתת משהו מתוק וטעים לאורחים.

המגוון הגדול מורכב מכל כך הרבה טעמים ודברים, שהיום נמנה רק קמצוץ קטן מהם:

מגש גליליות ופונדו שוקולד – מגש הגליליות ממולאות בשמנה מתוקה, בתחתית שלהם טבולות בשוקולד ובשלל ציפויים ובצד תוכלו להנות מפונדו שוקולד עשיר. במגש תוכלו למצוא כ- 35 גליליות. המגש מגיע אליכם קפוא ויש להוציא אותו 10 דקות לפני ההגשה.

טארט פטיסייר ופירות העונה – טארט על בסיס חמאה, עשוי בצק פריך במילוי קרם פטיסייר ופירות טריים. קוטר הטארט 26 ס"מ.

מגש בייבי סופלה – מגש מתוק מאוד, המכיל מיני סופלה משוקולד בלגי איכותי, על המגש יהיו כ- 35 מיני סופלה.

מגש כנאפה בוטיק – אין כמו סיום אירוע עם כנאפה טעים ומדליק, מגש כנאפה בוטיק, עשויים קדאיף ממולא גבינה מתוקה עם אגוזים מסביב, במגש יהיו כ- 35 מיני כנאפה טעימים!

מאפי בוקר מתוקים – לפתוח את הבוקר עם משהו מתוק זה כבר לא ביג דיל, מגש מאפי בוקר מתוקים במגוון טעמים, שוקולד, אוכמניות, גבינה מתוקה, חלווה ועוד. במגשים תקבלו כ-20 מאפים טריים.

מגש מיני קרמבו – מגשי המיני קרמבו עשויים בצק פריך משובח עם זילוף שמנת מתוקה טבולים (איך לא?) בשוקולד בלגי איכותי. המגש מגיע עם כ- 35 מיני-קרמבו מסודרים וטעימים, קפואים, יש להוציא אותו 10 דקות לפני ההגשה.

מגש פרילינים – מגש של 45 פרלינים מרהיבים בכל מיני צורות וצבעים במגוון טעמים.

מיקס פטיפורים – מגש של 24 יחידות פטיפורים צבעוניים. המגש יוצא קפוא וכאשר תרצו להגיש אותו לאורחים, יש להוציא אותו 10 דקות קודם לכן.

מגש מיני בושה במילוי קרם פטיסייר ופירות העונה טריים – מגש של מיני סלסאות בצק עלים צרפתי במילוי קרם פטיסייר עם פירות טריים. מגיע עם כ- 35 יחידות של מיני סלסלאות.

מיני סברינות – מי לא אוהב סברינה? מגש מיני סברינות המכיל כ- 24 מיני סברינות בקעריות מוכן לאכילה. המגש יוצא קפוא ולכן יש להוציא אותו כ- 10 דקות לפני ההגשה.

קיימים עוד מגוון רחב של מגשי אירוח מתוקים ואלו רק מספר מצומם מהם.

המאמר נכתב בשיתוף עם http://www.gvinot-h.co.il גבינות המשק אשר מספקת מגשי אירוח מתוקים לכל סוגי האירועים, הרמת כוסית, אירועים פרטיים, עסקיים ועוד.

כתיבת תגובה