מגשי אירוח לאירועים קטנים

לא חשוב אם מדובר באירוע גדול או קטן, החלק שלכם באירוע הוא לדאוג בין השאר לאכול, ושהאוכל יהיה מעולה, אחרת הביקורות על האירוע שלכם יהיו גרועות. אז נכון שהאוכל היא אינו החלק העיקרי באירוע, אבל לצערנו זה נהפך להיות כזה כחלק המשמעותי באירוע. נוכל לפתור לכם את הבעיה הזו עם פתרון קל ופשוט שנקרא מגשי אירוח לאירועים.

לאחרונה, אירועים קטנים תופסים יותר ויותר תאוצה, ואנשים מעדיפים לעשות אירועים אינטמיים ומצומצמים מאשר אירועים גדולים, האירועים מתבססים בעיקר על הקרבה הקרובה, הראשונה, משפחה וחברים וטובים, אז יש קהל טוב, מה עם אוכל?

מגשי אירוח לאירועים קטנים זהו הפתרון המומלץ עבורכם! לא צריך יותר לדאוג לקייטרינג, למלצרים, למי ינקה את כל הבלאגן, המגשים מגיעים ארוזים עם ניילון נצמד על מגשים אשר מוכנים להגשה כמובן, לכם רק ישאר להוריד את הניילון ולהגיש לאורחים, כמובן שאין צורך לעבור ביניהם ולחלק את האוכל אלא אם כן מדובר באירוע עסקי, אלא פשוט למקם על השולחנות בצורה יפה, והאורחים ניגשים ולוקחים לבד.

אז אילו מגשי אירוח לאירועים קטנים יש ?

תוכלו למצוא הרבה סוגים של מגשי אירוח, מגשי מתוקים, מלוחים, מגשי אירוח חלביים, בשריים, פירות או ירקות, סושי ועוד המון סוגים שונים, השמיים הם הגבול בתחום הזה. את התפריט אתם תתאימו ביחד עם החברה אשר תספק לכם את המגשים ותבנו תפריט המתאים לקונספט האירוע שלכם, כמובן גם לפי מספר האורחים.

בחירת החברה אשר תספק לנו את המגשים לאירועים קטנים נעשית על ידי בדיקה של כמה וכמה פרמטרים, החשוב מביניהם הוא הביקורות, חשוב למצוא חברה כזו שהביקורות עליה הם לא פחות ממעולות ועם המלצות, לא משנה אם זה מפה לאוזן, באתר האינטרנט או בדף הפייסבוק שלהם, הביקורות חייבות להיות טובות. פרמטר נוסף לא פחות חשוב לבדוק הוא חומרי הגלם שאיתם החברה משתמשת, כמובן שהעדיפות היא לחומרי גלם איכותיים, לדוגמא אם מדובר באירוע קטן עם קונספט חלבי, נעדיף שישתמשו בגבינה איכותית ולא בתחליפי גבינה כפי שלצערנו חברות רבות משתמשות. עוד פרטמר שכדאי להתייחס אליו הוא המרחק בין מקום האירוע לחברה, חשוב לשמור על מרחק קצר ככל הניתן ובכך להנות מאוכל טרי ואיכותי. פרמטר נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא הכשרות, במידה וחלק נכבד או אפילו קצת מהאורחים שלכם הם שומרי כשרות, רצוי להתחשב גם בהם ולהזמין מגשי אירוח כשרים. הפרמטר האחרון הוא המחיר, חשוב למצוא את החברה אשר נותנת איזון בין המחיר לטיב מוצר, ככה שתקבלו את מה ששילמתם ולא ירמו אתכם.

כתיבת תגובה