מדוע אחוזי ההגעה לחתונות גייז גבוהים יותר?

כידוע, אהבה היא אחת ויש לה כמה פנים. אמנם קשה להצמיד למילה אהבה את המילה "גימיק", אך אפשר לומר כי החתונות של הזוגות החד מיניים נתפשות כמיוחדות, נדירות ומרגשות יותר.

מנהלי אירועים של מתחמי אירועים מעידים לא אחת, כי אחוזי ההגעה אל חתונות של גייז גבוהים יותר בהשוואה לחתונות של זוגות סטרייטים. איך קרה וחתונות של קהילת הגייז זוכות לקהל אורחים גדול יותר? יש לכך כמה סיבות:

אהבה היא אהבה – אסור לשכוח לרגע

ראשית, חשוב לזכור כי אהבה היא אהבה. הקהילה הגאה נלחמת כבר שנים רבות על שיוויון זכויות ועל קבלתה. כל אדם ראוי לאהבה ולכל אדם הזכות לאהוב את מה שהוא אוהב, על פי הטבע שלו. כך, ישנן נשים צעירות שנמשכות לגברים מבוגרים יותר, נשים שאוהבות נשים וגם גברים שאוהבים גברים. בהדרגה, הציבור הישראלי מקבל יותר ויותר את חברי הקהילה, בין היתר הודות למובילי דעת קהל שיצאו מהארון, חברי כנסת גאים ודמויות מפתח מהזירה הבינלאומית.

טבעות אירוסין להצעות נישואין בין גברים

לא אחת רבים תוהים האם זוגות גייז מחליפים טבעות, ומי מציע את ההצעה? כידוע, בהצעה שבין גבר לאישה, ברור כי הגבר הוא זה שמחפש טבעות אירוסין ולבסוף מציע את ההצעה. עם זאת, בעת שמדובר בשני גברים אין באמת חוקים, ומי שמציע בסופו של דבר את ההצעה הוא מי שהאהבה בערה בלבו וגרמה לו לעשות את המהלך. ואם אתם עוד מבולבלים, אז כן – ההצעה היא עם טבעת!

חתונת גייז היא לא חתונה שחוגגים בכל יום

אז מדוע אחוזי ההגעה אל חתונות הגייז גבוהים יותר? ראשית, לא בכל יום נחגגת חתונת גייז. מדובר על דבר שעוד נחשב נדיר, בין היתר מאחר ומדובר על חגיגה סימבולית בלבד, זאת מאחר ונישואים גאים טרם מאושרים בישראל. לכן, ישנם אורחים שרוצים לקחת חלק באירוע נדיר שכזה, להיות עדים לטקס אהבה שבין שני גברים ובעיקר להרים!

הגעה אל החתונה כתמיכה בקהילה הגאה

מעבר לכך, ישנם מוזמנים שבוחרים להגיע אל החתונה פשוט על מנת לתמוך בקהילה הגאה. מרבית הזוגות מבקשים להפריד בין "הפוליטיקה" וסטטוס הקהילה ובין אירוע האהבה שלהם. עם זאת, האורחים דווקא רואים באירוע שכזה הזדמנות נדירה לתמוך, להפגין אהבה ולחבק את הזוג הנרגש. הכוח העצום ביותר בעולם הוא אהבה – אל תשכחו זאת לרגע!

כתיבת תגובה