מדוע בנייני יוקרה זקוקים לשירותי אבטחה?

אם גם אתם מתגוררים בבניין גבוה שזוכה בשפה העממית לתואר "בניין יוקרה", כנראה שגם אתם צריכים בבניין שירות אבטחה. מה מאפיין את בנייני היוקרה?

  • אוכלוסיה ספציפית מהמעמד הגבוה
  • בניה בסטנדרט מתקדם
  • מתקנים שונים – מחדר כושר ועד בריכה
  • בניינים המעוררים סקרנות רבה

בכדי להבטיח שגם אתם תוכלו לישון טוב בלילה, תוך שהכניסה אל הבניין תוגבל – גם לכם כדאי לשלב שירותי שמירה מתקדמים. אז למה בעצם?

עמדת קבלה 24/7 בלובי הבניין

במרבית בנייני היוקרה, ישנה עמדת קבלה שבראשה עומד איש ביטחון. בהתאם לדרישות דיירי הבניין, לעתים כל אורח הנכנס לבניין נדרש להציג תעודה מזהה. בכדי לא להכביד על הדיירים הקבועים, הרי שהם יכולים להיכנס לבניין המגורים שלהם ללא כל בקרה, אך בעת שמדובר על אנשי מקצוע, אורחים של דיירים וכיוצא בזה – הם נדרשים להציג עצמם.

עמדת קבלה שכזו ממנפת את תחושת הביטחון של הדיירים, תוך ששומרים על הבניין כמרחב פרטי ומוגן. חברות אחזקת מבנים מציעות שירותי אבטחה מגוונים, המותאמים בהתאמה מלאה לצרכי הבניין, התקציב ושירותי האבטחה.

מפחיתים את הסיכוי לגניבות ופריצות

כמו כן, עמדת קבלה שתכליתה היא לפקח על הנכנסים והיוצאים מהבניין, גם מפחיתה משמעותית את הסיכוי כי יתבצעו פריצות או גניבות לדירות ומדירות. בנייני היוקרה מסתמנים כיעד נחשק על ידי אותן כנופיות בעלות כוונות זדוניות, ובעת שמשלבים שירותי אבטחה בבניין שלכם – ניתן להפחית את הסיכוי כי דיירי הבניין יפגעו.

כל אורח שנכנס לבניין מתבקש להציג תעודה מזהה, תוך שעליו להציג בפני השומר את סיבת הגעתו לבניין. כך, ניתן ליצור פיקוח מלא ולעקוב אחר התנועה של האורחים השונים בבניין.

גרים בבניין ידוענים? שומרים על הפרטיות שלהם

ואסור לשכוח כי בבנייני היוקרה מתגוררים גם ידוענים – מכדורגלנים, דרך אנשי עסקים ועד דוגמניות על. המון מעריצים מנסים להגיע כמה שיותר קרוב אל אותם הידוענים, מה שהמון פעמים גורם לחוסר נוחות ולפגיעה ממשית באיכות החיים. שומר במבואת הכניסה לבניין, כמו גם עמדת קבלה פעילה שתפקח על כניסת האורחים לבניין – יכולה להפחית משמעותית מקרים לא אידיאליים שכאלו.

אז איך יודעים איזה שירות אבטחה מתאים לכם?

פגישה עם חברת האחזקה המציעה גם שירותי שמירה, תעניק לכם תמונה בהירה אודות השירות המתאים לכם ביותר. איך בוחרים את שירות השמירה הנכון לכם ביותר?

  • התקציב העומד לרשותכם
  • מטרות ויעדים באשר לאבטחת הבניין
  • היקף השירות (רק ביום או 24/7) וכן הלאה

כתיבת תגובה