מדוע כיום קל מאד לשמור על כושר גם בחופשה?

אז נכון שחופשה היא בעיקר בטן גב, שהות ארוכה בבריכה או בים ופינוקים קולינארים בחדר האוכל. עם זאת, חופשת הקיץ הקרובה שלכם לא חייבת לכלול אך ורק את המנוחה הממושכת, אלא גם את טיפוח הגוף שלכם. אולי בעבר היה קשה מאד לשמור על כושר בחופשה, אך כיום אין באמת סיבה להזניח את תכנית האימונים שלכם.

אימון בחדר הכושר בבית המלון שלכם

כל עוד אתם עתידים להתארח בחופשה שלכם בבית מלון, אין כל סיבה שלא תשמרו על הכושר שלכם. הסטנדרט של בתי המלון כיום מאד גבוה (בעיקר בישראל), כך שמעבר לחדרי אירוח מרוהטים וחדר אוכל מפנק, גם ישנו חדר כושר הפתוח לקהל הנופשים. פעילות גופנית היא חלק בלתי נפרד מהחופשה שלכם, פשוט מאחר וגם דרכה אתם משחררים מתחים, נרגעים ומגיעים למצב של הרפיה.

שמירה על כושר בחופשה לא אמורה לגזול מכם זמן יקר, אלא שמספיק אימון של בין 45 דקות לשעה על מנת לעורר אתכם, להפוך אתכם חיוניים ולשמור על הכושר שלכם.

צפייה בסרטונים של המאמן האישי שלכם

אתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי? לכם יהיה הכי קל לשמור על הכושר בחופשה שלכם! מדוע? ראשית, ישנם מאמני כושר שמשתפים סרטונים ברשתות החברתיות – כך שגם מהחופשה שלכם תוכלו לצפות במאמן שלכם ולבצע אימונים קצרים אל מול המסך. כך, למרות שאתם רחוקים פיזית מהמאמן שלכם, עדיין תוכלו לחוש אותו ולהתאמן מולו. שנית, במידה והמאמן שלכם אינו משתף סרטונים, הרי שתוכלו לצפות בסרטונים כלליים יותר של מאמנים מרחבי העולם המציעים שלל תרגולים: זומבה, TRX, אימוני משקולות וכדומה.

אימון על ידי רצועות שתיקחו אתכם לחופשה

ולעתים, אתם יכולים פשוט לתרגל את האימונים שאתם עושים עם מאמן הכושר שלכם בשגרה. לדוגמא: אם כעת אתם מתאמנים באימוני ה-TRX הפופולריים, הרי שתוכלו לשמור על כושר בקלות גם בחופשה. איך עושים את זה? שימו בתיק החופשה שלכם את הרצועות, ובעת שתרצו להתאמן תוכלו לחבר אותן לדלת החדר במלון, לעץ ברחבת הבריכה או בכל מקום אחר המאפשר זאת.

לפני החופשה, תוכלו לבקש מהמאמן שלכם סט של תרגילים מותאם לחופשה, כאשר הדגש הוא על תרגילים קצרים ואפקטיביים. כשאתם שומרים על הכושר בחופשה, אתם מעניקים לעצמכם ערך מוסף, מעניקים תשומת לב לגופכם ובעיקר שאתם משמרים את התוצאות היפות שעבדתם עליהן בתקופה האחרונה. נסיעה טובה!

כתיבת תגובה