מדוע פעילות גופנית בארגון הינה מבורכת?

אם יש משהו שבעלי המשרדים דואגים לטפח עבור רווחת העובדים הוא את המטבחון: לא מעט עובדים מתפארים במטבחון גדוש בכל טוב – מחטיפים מלוחים ועד נשנושים מתוקים. אכן, מדובר על אוכל נחמה מפנק, אך לא בטוח שהוא מזין. אם יוצרים שידוך בין אותם פינוקים במטבחון ובין שעות העבודה הרבות בהן העובדים ישובים על הכיסאות, הרי שמקבלים תמונה של אורח חיים שאינו די בריא. הדרך שלכם לפנק את העובדים שלכם? עם מאמן כושר אישי שיבצע אימונים לארגון שלכם!

 

שעה בשבוע מוקדשת לעובדים שלכם

אז אולי אתם הקמתם את העסק שלכם בעשר אצבעות, אך מי שמניע עבורכם את מפעל חייכם הוא צוות העובדים שלכם. מרבית המנכ"לים ובעלי המשרדים דואגים לפנק את העובדים אחת לשנה עם יום גיבוש המיועד להם. אתם תוכלו לעומת זאת לטפח את העובדים שלכם עם אימון ארגוני הנערך אחת לשבוע. מה יוצא לכם מזה? אתם גם משקפים לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ואתם גם מכניסים אותם לשגרת פעילות מבורכת.

 

עובדים שטוב להם הינם עובדים טובים יותר

בשלב מסוים, העובדים שלכם נכנסים אל לופ של שגרה שלעתים קשה מאד להניע ממנו. המטרה שלכם? להבטיח צוות מקצועי וחדור מוטיבציה של עובדים. מה שקורה לא אחת הוא שהעובדים שלכם כעבור תקופה במקום העבודה נכנסים לשאננות. בעת שאתם דואגים לרווחת העובדים, הם באופן ישיר הופכים לעובדים טובים יותר ובעלי מוטיבציה רבה יותר. השקיעו גם אתם באימון הנערך לפחות אחת לשבוע שיכניס את העובדים לקצב דינאמי ויחייה את התשוקה שלהם מחדש.

 

נפילת צהריים? זריקת מרץ בצהריים!

אז מתי כדאי לשלב אימון כושר אישיקבוצתי לצוות העובדים שלכם? ישנם אלו המוצאים לנכון לחתום את יום העבודה של הצוות באימון מפרה, אך נדמה כי התזמון הטוב ביותר הוא דווקא בשעת הצהריים. מרבית העובדים נמצאים במקום העבודה משעה 09.00 ועד 18.00, כאשר שעות הצהריים מסתמנות כשעות העבודה הקשות ביותר בעקבות נפילת הצהריים. האימון לעובדים שלכם יעיר אותם ויעניק להם זריקה של מרץ להמשך יום העבודה!

 

מה נדרש על מנת לערוך אימון שכזה?

לא יותר מדי! אם המשרד שלכם נמצא בסמוך לפארק או גן עירוני, הרי שניתן לערוך את האימון בו בהתאם למזג האוויר. כמו כן, אם יש לכם חדר ישיבות גדול ופנוי המתאים לאימון שכזה – המאמן יוכל להגיע עד אליכם להפעיל את הצוות שלכם. ועכשיו? נכנסים לכושר!

כתיבת תגובה