מדוע קל יותר כיום לרכוש אביזרי מין?

יש עליהם שירים, סיפורים וסדרות, כולם עושים אותם והם מסתמנים גם כדבר הטבעי ביותר. עם זאת, השיח הפומבי עליהם יוצר מבוכה, כאשר כל ניסיון להפוך אותם טובים יותר מסתמן כמשהו מאד לא מוסרי. יחסי המין הם יחסים טבעיים, שכל אדם בוגר מבצע אותם – גם במסגרת זוגיות קבועה וגם בחוויות חד פעמיות עם פרטנרים שונים.

כפי שיחסי המין יצאו בשנים האחרונות מהארון והפכו "לגיטימיים" יותר, כך גם אביזרי המין שרבים כבר לא מתביישים להודות כי הם עושים בהם שימוש. איך קרה ויותר קל כיום לרכוש את האביזרים?

1.השיח פתוח, כן ולגיטימי יותר

בחיים המודרנים ובעיקר בעידן הרשתות החברתיות, אנשים מרגישים בנוח יותר לשתף חוויות, לקרוא מאמרים שונים ולהיחשף לקהילות שונות בארץ וברחבי העולם. השיח הפתוח על יחסי המין והמיניות הוא חלק בלתי נפרד מהחיים המודרנים שבשנת 2019. בהתאמה מלאה, גם השיח על אביזרי מין הפך לגיטימי, זאת מתוך ההבנה כי אביזרים אלו משפרים את החוויה המינית ומעצימים אותה.

2.ניתן לרכוש אביזרים בדיסקרטיות מלאה

רכישת אביזרי המין לפני עידן האינטרנט, הייתה אפשרית רק בחנויות. כך, אנשים שקצת יותר ביישנים ופרטיים מטבעם, נאלצו לוותר על השימוש באביזרים רק בגלל המבוכה הגדולה שברכישתם. כיום לעומת זאת, ישנן שלל חנויות אונליין המציעות את אותם האביזרים – רק ברכישה פרטית. גלשו גם אתם אל אתר של חנות סקס ובתוך כמה קליקים תוכלו גם אתם למנף את החוויה שלכם.

3.כן, ישנם מבצעים על אביזרי סקס

דבר נוסף שהשתנה הוא העלות של האביזרים. עד לרגע בו נפתחו המון חנויות אונליין, היו חנויות מעטות במרכזי הערים. כך, הן יכלו לגבות מחירים גבוהים מאד עבור האביזרים מאחר ולא הייתה תחרות. כיום לעומת זאת, ישנה תחרות בריאה וכך ישנן חנויות המציעות אבזירים במחירים נוחים, תוך שהן גם מציעות מבצעים חודשיים על אביזרים פופולארים.

4.האביזרים כבר לא שייכים רק לגברים

עד לא מזמן, אביזרי המין היו מכוונים בעיקר לגברים, זאת מאחר ועולם הסקס היה נחשב ככזה השייך לגברים. חשוב לזכור כי גם נשים רוצות ליהנות מהחוויה המינית, ולכן מיתוג האביזרים מופנה גם אל הנשים שכבר לא חוששות לרכוש לעצמן אביזר – גם במסגרת זוגיות וגם במידה והן רווקות. ההנאה היא נחלת הכלל, ונשים כבר לא מתביישות לחוש מיניות ולרצות ליהנות מסיפוק עצמי או עם בן זוג באמצעות אביזר.

כתיבת תגובה