מדוע קל מאד לשמור על כושר גם בחופשה שלכם?

עונת הקיץ לא מביאה עמה רק כמויות אדירות של מוטיבציה להמון מתאמנים, אלא שהיא גם הרגע המושלם לצאת בו לחופשה. המון זוגות ומשפחות לוקחים פסק זמן מקצב החיים הקדחתני במטרה ליהנות מרגעים של כייף טהור, התנקות ושחרור הנפש. בעוד ישנם אלו שעבורם היציאה שלהם לחופשה היא גם הזדמנות לקחת פסק זמן משגרת האימונים, ישנם אלו המעוניינים לדבוק בתכנית האימונים שלהם בכל מקום, ובצדק. אולי תופתעו, אך למרות שהחופשה מסמלת יציאה מהשגרה, מאמני כושר אישיים מאמינים כי קל מאד לשמור על הכושר גם בה:

 

המוטיבציה היא הכלי החזק ביותר

כל עוד יש לכם מוטיבציה, יש לכם הכל. המוטיבציה היא זו המדרבנת אתכם ומניעה אתכם מאימון לאימון. איך משמרים את המוטיבציה שלכם? לאורך זמן עם השקעה באימונים שמשקפים בפניכם את התוצאות והופכים אתם מכורים לקצב הדינמאי, הבריא והמחזק. זיכרו כי החופשה שלכם היא דלק לנפש, וכך בדיוק גם האימון הגופני שלכם: שמירה על תכנית האימונים שלכם הינה זכות! נצלו את הזכות הזאת ותיהנו מכושר גופני גם בחופשת הקיץ.

 

ישנם תרגילים שניתן לבצע ללא כל אביזר

ואם צריך להתעכב על הלוגיסטיקות, הרי שכפי שאתם יודעים, על מנת לשמור על תכנית האימונים שלכם אין באמת צורך ישיר באביזרים שונים. לא מעטים המתאמנים החוששים כי ללא משקלות או רצועות TRX הם לא יוכלו לשמור על התכנית שלכם. לפני היציאה שלכם לחופשה, תוכלו לבקש ממאמן הכושר שלכם שיבנה לכם תכנית עם מספר תרגילים שונים שיאפשרו לכם לתחזק את התוצאות הנפלאות שהגעתם אליהן. אולי מאמן כושר אישי לא יהיה אתכם בחופשה, אך תכנית האימונים כן.

 

גם בבתי המלון ישנם חדרי כושר

כמעט בכל בית מלון שבו תתארחו ישנו גם חדר כושר. מובן כי אם החלטתם לנפוש באיים של תאילנד או בעיירה נידחת, לא תהיו בקירבת חדר כושר מאובזר. יחד עם זאת, בתי המלון הגדולים בערים הגדולות מעודדים את אורח החיים הבריא ומציעים לקהל הנופשים אזור כושר מאובזר בכל טוב, כך שתוכלו לטפח ולשמור על שגרת האימונים שלכם – גם בשיאה של החופשה שלכם.

 

כמה זמן צריך להשקיע ביום?

אימונים הנערכים עם המאמן שלכם אורכים כשעה לערך. גם בשגרה של חופשה תוכלו להשקיע שעה אחת ביום, כאשר אלו מכם הרוצים לדבוק בתכנית מעט מצומצמת יותר – יכולים לעשות זאת. זיכרו: כל פעילות הינה מבורכת!

כתיבת תגובה