מה הפך את אביזרי המין לכל כך פופולארים?

אם כיום השנה הייתה 1980, סביר מאד להניח כי לא הייתם מעזים לדבר על אביזרי מין, או אפילו על יחסי מין בריאים וטבעיים שבין גבר ואישה. מאחר והשנה היא שנה מתקדמת, בה מידע רב נגיש וחשוף – המון נושאים שהיו טאבו מקבלים חיים וכך ניתן לעורר סביבם דיון.

אביזרי המין המון שנים סבלו מתדמית שגויה: אביזרים המתאימים אך ורק לאנשים ללא זוגיות, אביזרים המתאימים לזוגות שיחסי המין שלהם לא מספקים ואביזרים שמקומם הוא אך ורק במסיבות רווקים ורווקות. כיום, אביזרי המין מאד פופולארים, ויש לכך 3 סיבות עיקריות:

נגישות: ניתן לרכוש אותם באינטרנט

מה שמנע מהמון אנשים להתנסות באביזרים ובמידה רבה גם להפוך אותם לאורחי קבע בחדר המיטות, הוא הנגישות שלהם. בעבר הלא כל כך רחוק – עד לפני כ-15 שנה לערך, אביזרי המין היו מוצעים למכירה אך ורק בחנויות סקס. אנשים היו נבוכים מאוד להיכנס לחנות הנמצאת במרכז העיר – גם מהחשש שאנשים קרובים אליהם יראו אותם, והם אף היו נבוכים לבקש שירות מנציג בחנות.

כיום, ניתן למצוא בקלות חנות סקס באינטרנט המציעה למכירה שלל אביזרים המיועדים לזוגות, לגברים ולנשים. האביזרים מגיעים במשלוח דואר, כאשר ישנה שמירה על דיסקרטיות באמצעות מארז אטום שאיש לא יכול לדעת מה הוא מכיל.

כבר אין בושה: השיח על סקס כן, פתוח ולגיטימי

כמו כן, עד לפני כמה שנים, השיח על יחסי מין לא היה נפוץ. בשלהי שנות ה-90, החלו הדיבורים על יחסי המין לקבל לגיטימיות, בין היתר הודות לסדרה "סקס והעיר הגדולה" שהביאה אל הפריים טיים את השיח הפתוח על יחסי המין, ועל רצונן של נשים לחוות יחסי מין טובים, מלאים ומספקים. כך, בהדרגה ובצמוד למהפכת האינטרנט – אנשים כבר לא חששו להביע את התשוקות שלהם, לפנטז בקול ולרצות להנות ממגע אנושי וממגע של אביזרים מענגים.

דרך זוגית לשמר את התשוקה ולחזק את האינטימיות

מאחר והשיח על אביזרי המין הפך פתוח, כך אנשים קיבלו המלצות על אביזרים ספציפים מהמכרים שלהם. אנשים גילו לאט את האביזרים, ואת העובדה כי בזכותם ניתן לשמר את האינטימיות, להגביר את התשוקה ולהעצים את החוויה ההדדית. יחסי מין הם יחסים נפלאים וחשובים בכל מערכת זוגית – וכל עוד ישנה דרך זוגית, מכבד ואינטימית לשמר ולהעצים אותם, למה לא? התפנקו גם אתם באביזר חדש שיעורר אתכם מחדש!

כתיבת תגובה