מחזקים את הילדים עם אימוני כושר

אין כל ספק כי אתם לא הייתם הילדים שהילדים שלכם הינם היום: שעות הפנאי שלכם היו מוקדשות ליותר פעילות ופחות ישיבה, המזון שאכלתם היה בריא יותר וההורים שלכם היו עם עין פקוחה עליכם. נדמה כי במציאות של היום, בה המון הורים מפתחים קריירות ונמצאים פחות בבית, הילדים יכולים לאכול מה שהם רוצים וגם לשבת כמה שהם רוצים. הורים יקרים, כיום אימוני כושר אישיים מוצעים גם לילדים!

 

חשיבות הפעילות הגופנית: כבר מגיל קטן:

 

אומנם הילדים זוכים לשיעורים של חינוך גופני במסגרות החינוכיות, אך לא אחת נמתחה ביקורת כי לא משקיעים מספיק בילדים בכל הקשור לפעילות הגופנית. במרבית בתי הספר, הילדים מניעים את גופם פעמיים בשבוע בשיעורים של שעה אחת בלבד. התרבות המודרנית מקדשת כיום יותר ישיבה ופחות תנועה, בין היתר הודות למכשירים הסלולאריים המרתקים את הילדים ומעודדים ישיבה ממושכת. אימוני כושר אישיים שמעבירים לילדים מאפשרים להם גם להניע את גופם וגם להבין את החשיבות הרבה שבהנעת הגוף.

 

לא עוד זמן ישיבה, אלא תנועה ודינאמיות:

 

השיעורים המועברים לילדים בבית הספר נערכים בישיבה, שעות הפנאי של הילדים מועברות בישיבה וגם הכנת השיעורים והלמידה למבחנים מבוססות על ישיבה ממושכת. הפעילות הגופנית בבית הספר אינה מספיקה ועל מנת שהילדים יניעו את גופם כנדרש, יש צורך בחיזוק חיצוני כמו עם אימוני כושר אישיים. אימוני הכושר לילדים הם אימונים המותאמים להם וכאלו המעודדים לא רק פעילות גופנית אלא גם יצירת קשרים חברתיים ועבודה בשיתוף פעולה. את זמן הישיבה ניתן להמיר בפעילות דינאמית שתטיב גם עם נפש הילדים וגם עם גופם.

 

נלחמים במגיפת ההשמנה של החיים המודרנים:

 

ישנם הורים שמוצאים עצמם נלחמים במגיפת ההשמנה של החיים המודרנים. אינספור פרסומות על רשתות מזון מהיר, מאכלים מעובדים וממתקים עושים את שלהם וכך הילדים הופכים סוג של מכורים למזון זה. כך, ניתן לראות מגמה מדאיגה בעולם של ילדים שכבר סובלים מהשמנה. חינוך מגיל צעיר לפעילות גופנית יכול לגרום לילדים להבין את החשיבות של תזונה נכונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא. אימוני כושר אישיים לילדים אכן יכולים לסייע במגיפת ההשמנה בשילוב עם תפריט מאוזן והתמדה.

כתיבת תגובה