מחירון הדברה

בורחים מהבית כי הוא כולו מלא מזיקים? הג'וקים עושים מסיבה בסלון התמקמה לכם להקת יונים על אדן החלון מפחדים לצאת לחצר בגלל נחשים צריך להזמין הדברה בפתח תקווה!

מחירון הדברה זה דבר מאד חשוב, כי לא רק שמעופפים וזוחלים למיניהם מהווים מטרד לא נעים, ריבוי מזיקים כג'וקים ופרעושים, למשל, מזיק לבריאות.

מספר דגשים על הדברה ביתית:

– בעל מקצועהגון, אשר משתמש בחומרים תקניים ואיכותיים אמור להציע אחריות על העבודה, בכדי שתוכלו לדעת שאתם מכוסים לכל מקרה ושלא תהיו תחת התקפה מחודשת מטעם המזיקים בתום תקופה קצרה.

– כמו כן, בקשו מאיש המקצוע שיראה לכם רישיון מדביר, כך תהיו רגועים שהוסמך לעבוד בתחום ההדברה.

– אחרי ריסוס הבית או הדירה מותר וחשוב לנקות את הרצפה והמשטחים בסמרטוט לח, אבל בשום אופן לא לעשות שטיפה כללית, בכדי שלא לפגוע ביעילות החומרים.

– אם אתם מגדלים בעלי חיים, שימו לב לברר כמה זמן אחרי הריסוס ניתן יהיה להכניס אותן הביתה. נוסף על כך שאלו אם יש אופציה לבצע את הריסוס עם חומרים שאינם מסוכנים לבריאותן.

– מבחינת יונים ומכרסמים, הדברה וריסוס הם לא רק לא הומאניים, הם גם לא מועילים, לכן יש ללכוד אותם ולשחרר בטבע בקרבת מקום. עכברים וחולדות, למשל, יכולים לזהות נוכחות של רעל ממרחק רב ולכן בעלי חיים אלה פשוט נמנעים מלהתקרב לרעל. יונים עלולות להתקע במקומות כמו גגות, למות שם מהרעל ולגרום למפגע בריאותי וריחני, שמאוד קשה להיפטר ממנו. אך בכלליות, סילוק מוחלט של אחד מבעלי החיים הללו מאזורי המחייה שלהם יוביל להפרת האיזון האקולוגי במקום, ולבסוף לריבוי במזיקים אחרים, גרועים הרבה יותר, שפשוט יתפסו את מקומם בשרשרת.

– השתדלו להדביר בתקופות קבועות, עדיף בתחילת הקיץ, בכדי לשמור על הבית נקי תמיד.

כתיבת תגובה