מחפשים מצבר לרכב בזול? כך תמצאו:

החיפוש שלכם אחר מצבר זול הוא חיפוש אחר עסקה טובה. חשוב להפריד במקרה זה את המילה "זול" ממונחים של מוצר באיכות ירודה. המילה זול בסך הכל מייצגת את רצונכם לרכוש מצבר במחיר נוח, הוגן וכזה ההולם את מחירי המחירון המומלצים.

לשמחתכם, תוכלו למצוא מצברים זולים, כאשר "הזול" הוא תמיד בהשוואה לכאלו הנמכרים במחירים גבוהים יותר. לפניכם, 3 דרכים למצוא מצבר זול יותר. מה חשוב לדעת? לא תמיד דרכים אלו יענו על הצורך הפונקציונאלי שלכם, כך שחשוב לפני הרכישה לאתר את הצורך שלכם בצורה מדויקת.

התפשרות על מותג המצברים

הדרך הקלאסית ביותר לרכוש מצבר לרכב בחיפה במחיר זול יותר, היא להתפשר על המותג. כידוע, על מותגים משלמים יותר מכמה סיבות:

  • המצברים עמידים וחזקים יותר
  • מותג הוא בעל מוניטין ידוע
  • על מצברים ממותגים קל יותר לקבל שירות

אם גם אתם רוצים לחסוך ברכישת המצבר שלכם, תוכלו להתעניין עם טכנאי המצברים לגבי מצבר של חברה פחות מוכרת. החיסכון יכול להגיע לכמה מאות שקלים, כאשר לרוב הוא גם ישרת את הרכב שלכם ואתכם על הצד הטוב ביותר.

מצבר בלי אחריות יהיה תמיד זול יותר

אפשרות נוספת להוזלה היא רכישת מצבר ללא תקופת אחריות. כשמציעים לכם מחיר על המצבר שאתם רוצים לרכוש, דעו כי המחיר מגלם בתוכו גם את תקופת האחריות. כל מצבר של כל מותג מגיע עם תקופת אחריות שונה, כאשר התקופה הקצרה ביותר היא של שנה, ואילו התקופה הארוכה יותר היא של קצת יותר משנה וחצי.

לעתים, תינתן לכם האפשרות לרכוש את המצבר ללא תקופת אחריות, אך עליכם לקחת בחשבון כי במקרים בהם המצבר יציף תקלה, או במקרה בו תדרשו בבדיקה כללית-שגרתית במצבר, תצטרכו לשלם מכיסכם.

מצבר משומש במחיר זול – כדאי?

ישנו פער משמעותי מאד במחיר שבין מצבר משומש ובין מצבר חדש. האם כדאי לבחור במצבר משומש וכך לחסוך מאות שקלים? לא תמיד. המצבר המשומש לא מיועד להיות פתרון קבוע ברכב שלכם, אלא שתפקידו למלא "חורים" ולתפקד כפתרון זמני בלבד. מקרים בהם מצבר משומש יתאים גם לכם:

  • אתם צריכים מצבר זמני לרכב הפרטי שלכם
  • אתם נוסעים בקרוב לחו"ל וצריכים מענה זמני
  • אתם מקבלים בקרוב רכב חברה

במידה והרכב שבו אתם נוהגים כיום הוא הרכב הקבוע שלכם, רק מצבר חדש יתאים לכם כך שאין מקום לחפש דרכי הוזלה באמצעות רכישת מצבר משומש עם תאריך ייצור ישן יותר.

כתיבת תגובה