מחפשת מלווה לבוטיק שמלות הכלה? קחי את אמא

שמלת כלה

אין עוד תקופה בחיים בה את עטופה ונאהבת כמו בתקופת ארגון אירוע החתונה שלך. אל אולמות אירועים ופגישות עם ספקים שונים את מגיעה עם בן זוגך ועם קהל רב של קרובים. עם זאת, אל בוטיק שמלות הכלה את מגיעה עם קהל מצומצם מאד של מלוות. עד כמה מצומצם? עד לכדי משלחת ליווי הכוללת מלווה אחת בלבד.

אולי בעבר הנטייה הייתה להגיע עם מספר חברות טובות, אך כיום יותר ויותר כלות מבינות כי בכל הקשור לשמלת הכלה, עדיפה בהחלט מלווה אחת. אז רגע לפני שאת מגרילה מלווה אחת מבין כל החברות שלך, למה שלא תבחרי פשוט בחברה הטובה ביותר לחיפוש שמלות כלה 2019 – אמא?

היתרון הגדול שיש עם מלווה אחת בלבד

אז מדוע בכלל להגיע אל בוטיק שמלות הכלה עם מלווה אחת? לכאורה, נדמה כי ככל שישנן יותר מלוות, כך הבחירה תהיה מדויקת יותר. בפועל, ריבוי דעות של מספר חברות רק יכול לבלבל אותך, לגרום לך להטיל ספק בבחירה הטבעית שלך ולהפוך את התהליך למורכב. עם זאת, כשאת מגיעה עם מלווה אחת שאת באמת סומכת עליה, את יכולה לקבל חיזוק על הבחירה שלך, או הכוונה אל כיוון שיותר מתאים לך.

מי מכיר אותך טוב יותר מאשר אמא שלך?

לא משנה כמה חברות טובות יש לך ועד כמה בן הזוג שלך מכיר אותך לעומק – אין עוד מישהו שמכיר אותך כמו אמא. היא זו שהביאה אותך לעולם, גידלה אותך, ניגבה לך את הדמעות וצחקה איתך בקול עד השמיים. העובדה כי היא מכירה אותך גם מאפשרת לה לסייע לבחור את השמלה החשובה ביותר בחייך – שמלת הכלה.  אמא תהיה שם להתלבט איתך בין דגמים, להתמקד על קולקציה, לפסול עיצובים ולהגיע אל הדגם המושלם.

מי רוצה בטובתך כמו שאמא שלך רוצה?

ומעבר לכך שהיא מכירה אותך הכי טוב, היא גם זו שרוצה בטובתך יותר מכל אחד אחר. ברור כשמש כי חברותייך יכולות להיות נבחרת נפלאה שתגיע איתך אל בוטיק השמלות, אך אין באמת אהבה בעולם כמו אהבה של אמא.

הכוח הנשי שאתן – את ואמא שלך יוביל אותך אל השמלה שתמיד חלמת ללבוש. בכדי לבחור שמלת כלה מושלמת אין באמת צורך במספר מלוות, והדגש הוא בעיקר על איכות המלוות. תני לאמך את הכבוד המגיע לה, והפכי את תקופת האירוסין לתקופה מרגשת, מחזקת ומקרבת שלכן יחד.

כתיבת תגובה