מיתוסים נפוצים על חתונות גדולות

אם בעבר הייתה רק "חתונה", הרי שכיום יש לא מעט מחנות: חתונות גדולות וקטנות, חתונה הפוכה, חתונת צהריים וחתונת שקיעה, חתונת יום שישי בצהריים וחתונות אמצע-שבוע. כל זוג מתחבר לקונספט אחר של אירוע, והגיע העת להתמקד בחתונות הגדולות.

לאורך השנים, נוצרו לא מעט מיתוסים שרובם מבוססים על הניסיון האישי של הזוגות שחגגו אירוע גדול. רגע לפני שגם אתם מאמצים את המיתוסים לחייכם (ובעיקר מאמינים להם), דעו אילו מהם כדאי בהחלט לנפץ:

1.חתונה גדולה היא חתונה יקרה יותר

לא בהכרח. מה שהופך חתונה ליקרה יותר הן בעיקר הבחירות שלכם. היו מקרים מעולם בהם חתונה קטנה עלתה הרבה יותר מחתונה גדולה, כך שלא ניתן לקבוע זאת מראש. במידה רבה, בחתונה גדולה ישנו פוטנציאל אפילו לשלם פחות עבור כל אורח, זאת מאחר והתמחור של גן אירועים במרכז עבור מנה יורד ככל שאתם מזמינים יותר אורחים. בחישוב הכללי אמנם תשלמו יותר, אך עלות המנה יורדת.

2.רק חתונות גדולות נחשבות לשמחות

לא נכון. מדובר על המיתוס הגדול ביותר שמטעה את הזוגות, וגורם להם לעשות בחירות שאינן בהכרח המתאימות או הטובות ביותר בעבורם. מה שיהפוך את החתונה שלכם לשמחה הוא בטח שלא כמות האורחים, אלא אך ורק איכות החיים. תוכלו לחגוג בחתונה עם 1000 איש שאינכם מכירים, אך גם עם 200 אורחים שכולם חלק מהמעגל הקרוב שלכם. מה שיוצר את השמחה היא האינטימיות וההיכרות שלכם עם האורחים היקרים ללבכם.

3.ספקים פחות אוהבים חתונות גדולות

לא נכון. הטעות הגדולה ביותר שתוכלו לעשות בתור חתן וכלה היא להניח הנחות. אל תקבעו בשביל הספקים שלכם מה הם אוהבים ומה לא, ובטח שלא תבססו את פורמט האירוע שלכם על פי הנחות אלו. במידה רבה, ספקים נוטים לחבב אירועים גדולים מאחר וכך אחוזי החשיפה שלהם גדולים יותר – מה שיכול להגדיל להם את קהל הלקוחות. האם הם עובדים קשה יותר באירועים גדולים? לא בהכרח. מספר אנשי הצוות שיגיע אל האירוע יותאם למספר האורחים.

4.האורחים אוהבים פחות חתונות גדולות

לא נכון. אי אפשר לקבוע כי אורחים פחות אוהבים חתונות גדולות. המיתוס הזה נוצר בעקבות זוגות שהתחתנו עם מאות אורחים במתחמים שלא התאימו לכמות האורחים – מה שיצר צפיפות וחלל הושבה גדוש ועמוס. בפועל, כל עוד אתם מארחים את האורחים שלכם בחלל בגודל מתאים, המעניק להם אירוח מרווח וסולידי, אין כל סיבה שגודל האירוע ישפיע על החוויה שלהם.

כתיבת תגובה