מקודשת: איך תציע נישואין בדרך מקורית ומרגשת?

אז לא, לא תצטרך לקחת חופש ממקום העבודה שלך בשביל לתכנן את הצעת הנישואין. יותר ויותר גברים מעידים כי הצעת הנישואין אינה מתחילה ונגמרת ברכישת טבעת האירוסין, אלא שנדרשת השקעה גם במרחבים נוספים. ואכן, הצעת נישואין מוצלחת היא שילוב של טבעת מרהיבה והצעה מרגשת, אך בניגוד למה שניתן לחשוב, ניתן להפיק הצעה שכזו די מהר.

אם גם אתה נמצא בשלהי חיפוש טבעת האירוסין ואתה מתלבט בין 2 טבעות אירוסין קלאסיות, כנראה שגם אתה כבר מוכן להתחיל לתכנן את ההצעה המרגשת. לפניך, 3 רעיונות מדליקים, יצירתיים ומאד מקוריים:

שיתוף פעולה מלא עם כל החברים במקום עבודתה

בכל בוקר מחדש היא מגיעה אל מקום עבודתה. מאחר והמקום בו היא עובדת מתקשר אצלה עם שגרה יותר מכל מקום אחר, סביר להניח כי אם יש דבר שהיא לא מצפה לו הוא לקבל הצעת נישואין. ההפתעה הגדולה ביותר נוצרת במקום בלתי צפוי, וזהו הרגע שלך להפתיע. תוכל לתאם מראש עם הבוס שלה את ההצעה, ולהציע אותה בכמה דרכים:

  • הצעת נישואין במייל כאשר כעבור מספר דקות תופיע במשרדה
  • "ישיבת חירום" שבה מכנסים את כל העובדים ובשיאה אתה מופיע
  • הבוס שלה יקרא לה לשיחת נזיפה, כאשר באמצע אתה תצוץ עם טבעת…

כשבעל החיים שלכם הופך להיות שותף מלא

אם אתם מגדלים יחד בעל חיים כדוגמת כלב, הרי שגם הוא יכול להפוך לחלק פעיל בהצעת הנישואין. עם חזרתה אל הבית שלכם בסוף יום העבודה, יחכה לה בית מסודר, מבושם ומזמין. לפני שאתה תקבל אותה, יקבל אותה הכלב שלכם כאשר אל הקולר שלו תוצמד הקופסה עם הטבעת. יקחו לה אולי כמה רגעים בכדי להבין מה קורה כאן, אך כשהיא תבין – לא תהיה מאושרת ממנה….

איזה סרט: הצעת נישואין בטעם של פעם – באולם קולנוע

לפני כמה שנים, הצעות הנישואין בבתי הקולנוע היו נחשבות לנועזות ביותר! כעת, כשהמון זוגות דבקים בגישת הרטרו, תוכל גם אתה להציע את ההצעה בבית הקולנוע. איך זה עובד?

  • עליך לתאם מראש עם הנהלת בית הקולנוע
  • במהלך הפרסומות תוקרן שקופית מיוחדת המרמזת על הבאות…
  • בסוף הסרט, יוקרן עוד סרט קצר בו אתה מבקש את ידה

הצעה שכזו יוצרת התרגשות גדולה, תוך שתוכלו לצפות גם למחיאות כפיים סוערות מצד קהל הצופים שיחלוק אתכם את הרגעים המאושרים שלכם. לסרט כזה? תהיה בטוח שהיא לא ציפתה!

כתיבת תגובה