משחק מחבואים: היכן מחביאים את הטבעת עד להצעה?

אין ספק כי המשימה הסודית ביותר שתצאו אליה בחייכם היא הצעת הנישואין. חיפוש הטבעת מתבצע בחדרי חדרים, רכישת הטבעת מתבצעת על חשבון שעות העבודה שלכם כדי שהאחת שלכם לא תחשוד, וכעת עליכם לעמוד במשימה האחרונה: להחביא את הטבעת! אז טבעת אירוסין כבר יש, וכעת כל שנותר לכם הוא להיות יצירתיים ולמצוא את המקום הבטוח ביותר לאחסן בו את הטבעת. לפניכם, כמה רעיונות:

 

התחנה הבטוחה: חנות התכשיטים:

 

בעוד המון גברים חושבים על דרכים יצירתיות להחביא את הטבעת שהם רכשו, ישנם גם הגברים שבוחרים ללכת על בטוח: להשאיר את הטבעת בחנות התכשיטים. איך זה עובד? תוכלו להגיע אל חנות התכשיטים, לבחור את הדגם ולרכוש אותו. במקום לצאת מחנות התכשיטים עם שקית שבתוכה קופסה מהודרת שבה טבעת, הרי שתוכלו להשאיר את הטבעת בחנות. שימו לב כי אלו מכם שמחליטים להשאיר את הטבעת בחנות, חייבים לתאם מראש עם נציגי החנות את הגעתכם לאסוף את הטבעת בסמוך להצעת הנישואין, זאת בכדי להבטיח שיהיה נציג שיוכל למסור לכם את הטבעת רגע לפני ההצעה הגדולה…

 

הכי קרוב אליך: בכספת אצל ההורים:

 

אלו מכם המעוניינים לצאת עם טבעת האירוסין מחנות התכשיטים יכולים לעשות זאת. אם גם אתם שיתפתם את ההורים היקרים לכם בכוונתכם לרכוש טבעת אירוסין ולהציע נישואין, הרי שתוכלו להחביא את הטבעת בביתם. ההמלצה החמה ביותר היא להחביא את הטבעת בכספת, זאת בכדי להבטיח שהיא שמורה במקום מבטחים עבורכם.

 

מתחת לאף: בתוך ארון הבגדים בבית:

 

החלטתם שהמקום הראוי ביותר לשמור בו את טבעת האירוסין הוא בבית שלכם? לכו על זה. שימו לב כי החבאת הטבעת בבית מציבה את המשימה שלכם בסיווג של רמת סיכון, זאת מאחר ובת הזוג שלכם יכולה לגלות את הטבעת עוד לפני שתעניקו לה אותה. על כן, הבטיחו כי אתם מחביאים את הטבעת במקומות לא נגישים: במדף הגבוה ביותר בארון הבגדים, בתוך קופסה שבה אתם מאחסנים מזון במזווה או במיקום הקלאסי והחביב ביותר על הגברים שמחביאים את הטבעת: ארגז המצעים.

כתיבת תגובה