משחק מחבואים: היכן מחביאים את טבעת האירוסין לפני ההצעה?

אם היית בטוח כי האתגר הגדול הוא מציאת הטבעת המושלמת, דע כי מצפים לך לא מעט אתגרים נוספים בדרך. אחרי שרכשת את הטבעת ועשית את הבלתי אפשרי, כעת עליך למצוא את המקום הראוי והבטוח ביותר לשמור אותה עד לרגע ההצעה. לפניך, כמה אפשרויות לא רעות בכלל שיבטיחו כי בת הזוג שלך לא תיחשף לכל רמז על ההצעה…

 

בכל מקום מלבד הבית המשותף שלכם

עוד לפני שיוצגו בפניך האפשרויות הטובות ביותר להחבאת הטבעת לפני הצעת הנישואין, כדאי בעיקר להגדיר את המקום שהינו בהחלט מחוץ לתחום: הבית המשותף שלכם. הסיבה מדוע לא כדאי לעשות זאת ברורה לחלוטין: בת הזוג שלך יכולה למצוא בקלות את הטבעת. איך זה באמת קורה? את ההתרגשות הגדולה שלך אתה לא יכול באמת להצניע, כך שמיד תעורר את החשד של אהובתך. כך, היא עלולה להיות מונעת על ידי הסקרנות שתתעורר בה – מה שיוביל בסופו של דבר לחשיפת ההצעה שלך בעת שהיא תמצא טבעת אירוסין אצלכם בבית.

 

הכספת במקום העבודה כמקום השמור ביותר

כל עוד אתה עובד במשרד שבו ישנה כספת מאובטחת, נדמה כי היא המקום האידיאלי עבורך לשמור על הטבעת עד להצעה. חשוב מאד במקרה שכזה ליידע את הבוס שלך או ראש הצוות, זאת על מנת להבטיח כי הטבעת אכן שמורה וכי כל מי שיש לו גישה לכספת מודע לה. הטבעת המאוחסנת בכספת נמצאת רחוק ממקום המגורים שלכם, ובעיקר שהיא לא נמצאת קרובה אל בת הזוג שלך, כך שאין כל חשש כי היא תעלה על ההצעה.

 

בחדר הילדות שלך בבית ההורים

אפשרות נוספת ולא רעה בכלל היא בבית של ההורים שלך. המון גברים משתפים את ההורים שלהם בכוונתם להציע את הצעת הנישואין, כך שיש לך שותפים למשימה הסודית שיעשו הכל על מנת שהיא תצליח כמתוכנן. היתרון של החבאת הטבעת בבית ההורים הוא שיש תמיד עין תורנית על הטבעת, וגם מדובר על חדר שאינו נגיש וקרוב לבת הזוג שלך. מומלץ מאד שלא לעצור בתחנת ביניים, ומיד לאחר שבחנת דגמים של טבעות אירוסין ורכשת את הטבעת, גש מיד אל בית הוריך והשאר שם את הטבעת. מדובר על תכשיט יקר שכדאי לנייד אותו מיד אל מקום הקבע שלו עד להצעת ההצעה.

 

הטבעת יכולה להמתין גם בחנות התכשיטים

ואולי המקום הראוי, הבטוח והנייטרלי ביותר לשמור בו את הטבעת האירוסין הוא חנות התכשיטים. חנויות אלו שומרות על טבעות אירוסין מיוחדות בדרך האידיאלית והבטוחה ביותר, ואין כל סיבה שגם הטבעת שלך לא תוכל ליהנות מתנאים שכאלו. חשוב מאד לתאם מראש עם נציגי החנות את תאריך ההצעה שלך, זאת על מנת להבטיח כי יהיה מי שיקבל אותך בחנות התכשיטים בעת שאתה מגיע לאסוף את הטבעת.

כתיבת תגובה