מתי החלפת המנעול היא אפשרות טובה יותר?

מנעולן

החלפת מנעולי דלתות היא הכרחית בכמה מצבים. אבטחה היא המניע המוביל להחלפת המנעול, אך במקרה זה נשים לב כיצד עדיף לעשות זאת? על ידי מפתחות מחדש או על ידי החלפת המנעול? בחלק מהמקרים, האפשרות השנייה סבירה יותר, וכאן נבחן מדוע זה כך.

 

עד כמה המנעול אתה משתמש חדש?

מנעולי דלתות כניסה עוברים חידוד מתמשך על מנת לספק את רמת ההגנה המקסימלית מפני נעילה. אם המנעול בו אתה משתמש מיוצר לפני יותר מעשר שנים ואינו נעילת אבטחה ברמה גבוהה, אז האפשרות להיפתח על ידי הגנבים היא גדולה.

 

מנעולים רגילים הם הפגיעים ביותר בנושא זה. אנשים רבים עדיין משתמשים בהם מכיוון שהם מוצקים וזולים, אך האמת היא שאלו שני היתרונות היחידים שלהם. לא ניתן לשנות את המפתח שלהם כאשר יש צורך להגביל את הגישה של אנשים אליהם ניתן מפתח, מכיוון שאין להם צילינדרים שניתן לסדר אותם מחדש.

 

חסרון נוסף של מנעולי דלת רגילים הוא שעבור מרביתם (במיוחד המבוגרים יותר) ניתן לבצע כפילויות בכל סטודיו למנעולנות. אין להם הגנה מיוחדת או מסמך (דרכון מוצרים) דרכו ניתן להעתיק רק במרכזי מנעולנות מורשים כגון מנעולן בתל אביב. כלומר, כל אחד יכול לשכפל את המפתח שלך.

 

מנגנוני נעילה ישנים, למרות שמרכיביהם מוצקים, נפגעים לאורך זמן. אם לא תמנע מהם, למשל, בעת מעבר לנכס, תצטרך להחליף מנעולים כאשר אחד המנגנונים שבתוכו נשבר ואתה מגלה שאתה כבר לא יכול לפתוח / לנעול אותו באמצעות המפתח שלך.

 

רמת הגנה גבוהה יותר

חשוב לא רק באיזה סוג של מערכת נעילה אתה משתמש, אלא גם עד כמה חזקה דלת הכניסה לביתך או לבית העסק עצמו. אם יש לכם חפצי ערך העלולים להפוך אתכם לקורבן פוטנציאלי של גנב, מומלץ להחליף תחילה את הדלת ואז לחפש מנעול מתאים.

 

אין היגיון להתקין מנעול Hi-end ואפילו אלקטרומגנטי על דלת ישנה חסרת ביטחון שניתן לפתוח בכוח ובכמה כלים פשוטים המשמשים את הגנבים. בחירה במערכת מתוחכמת יותר, כולל מערכת בקרת כניסה, מחייבת תחילה להחליף את הדלת, ואז לשלב טכנולוגיית נעילה חדשה.

 

איך צריך לעשות שינוי?

להחלפת המנעולים, מומלץ להזמין מומחה / חברה שלא רק משנה את המנגנונים הישנים עם חדשים, אלא מתווה תוכנית פעולה אסטרטגית המתאימה ביותר במקרה שלך. רק איש מקצוע יכול לייעץ לך, לאחר בדיקה סביב הנכס, להעריך את צרכיך ולהציע אפשרויות אפשריות.

 

האסטרטגיה הכוללת כוללת זיהוי חולשות באבטחת הבית או בית העסק. לעתים קרובות למדי מתברר שלא צריך להחליף את מנעולי הדלתות, אלא גם את החלונות, את דלת המוסך או את דלת הכניסה המפרידים בין הנכס לעולם החיצון. חברת מנעולן ברמת גן המורשית והמבוטחת היא הקבלן לו אתם זקוקים.

mm

מנעולן 365

מנעולן 365 אנו זמינים לכם בכל שעות היום, מספקים לכם שירות מהיר מהרגע להרגע, שירות מקצועי בעל שנים של ניסיון וותק, וכמובן שירות אמין ומתואם לכל בעיה שתתקלו בה.

כתיבת תגובה