נגררים לרכב

אם אתם צריכים להעביר ציוד או תכולה מפעם לפעם, אולם אין ברשותכם רכב מסחרי או טנדר, הרי שמומלץ מאוד שתבדקו את האפשרות לרכוש נגרר לרכב הפרטי שלכם. נגררים לרכב מאפשרים העברה של ציוד ותכולה מסוגים שונים, כאשר ישנם מספר סוגי רכבים המיועדים לצרכים שונים. במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של נגררים לרכב הקיימים בשוק, ונספק מידע חשוב נוסף בנוגע לרכישתם ולאחזקתם.

נגררים לרכב – הצרכים השונים

כאמור, נגררים לרכב מיועדים לשרת צרכים מגוונים, ובהם:

  • הובלת בעלי חיים – העברת חיות מגן חיות אחד למשנהו, הובלתן לקבלת טיפולים רפואיים ועוד. רכבים אלה מיועדים להובלת בעלי חיים, ובנויים בדיוק עבור הובלה מסוג כזה. כך למשל ישנם נגררים לרכב גבוהים המיועדים להובלת ג'ירפות, וישנם נגררים לרכב נמוכים ורחבים, המיועדים להובלת בהמות שונות. המשותף לכולם הוא שהם בדרך כלל סגורים, כאשר ישנו חלון עם סורגים שמאפשר לאוויר להיכנס.
  • הובלת כלי עבודה – בעלי מקצוע בתחומים שונים, כגון אינסטלאטורים, משפצים, גננים, מבצעי עבודות עץ ועוד, זקוקים לכלי עבודה ולחומרים רבים לצורך ביצוע עבודתם. רבים מהם עושים שימוש בנגרר, באמצעותו הם יכולים לקחת איתם לכל מקום את כל הציוד לו הם זקוקים.
  • הובלת ציוד פרטי – אנשים רבים רוכשים נגררים לרכב לצורך שימושם הפרטי. הם מעבירים באמצעותם ציוד קמפינג, אופניים, אופנועי ים, סירות ים וכל ציוד שקשור ליציאה אל הטבע ודורש מקום גדול ברכב. מדובר בפתרון מצוין עבור מי שנוהג לטייל הרבה ושיש ברשותו ציוד מהסוג שהוזכר. במקום לנסות לדחוס את הכול בבגאז', או לבקש מחבר שייתן לכם את הרכב המסחרי שלו – תוכלו לצאת לטייל עם כל הציוד שאתם צריכים אפילו בספונטניות.
  • מכירת מוצרים – ישנם רוכלים ההופכים נגררים לרכב למקום תצוגה עבור הפריטים שהם מוכרים. במקרים רבים מדובר ב"גזלנים", אותם רוכלים המוכרים קרטיבים, חטיפים ושתייה במקומות תיור וטיול, אולם ישנם רוכלים המציגים על הנגרר גם מוצרים אחרים ובהם תכשיטים, בגדים, מזכרות ועוד.

נגררים לרכב – חשוב לדעת

אם אתם חושבים על רכישת נגררים לרכב, חשוב שתהיו מודעים למספר פרמטרים חשובים:

  • נגרר הוא רכב לכל דבר – לנגרר יש לוחית רישוי והוא רכב מוכר במשרד התחבורה. משום כך יש לבטח אותו בביטוח מתאים שמציעות מספר חברות ביטוח.
  • בחירת וו גרירה – נגרר לרכב מחובר לרכב הפרטי באמצעות וו גרירה. חשוב מאוד לבחור וו איכותי וחזק, אשר יותקן אך ורק על ידי מתקין מורשה שול ווי גרירה. זאת על מנת למנוע תאונות מצערות שמאוד לא הייתם רוצים שיקרו.

נגררים לרכב – סיכום

לאחר שקיבלתם את כל האינפורמציה הדרושה לפני רכישת נגררים לרכב, מומלץ שתיגשו לחברה המתמחה בשיווק נגררים על מנת לקבל ייעוץ בבחירת הגרר המתאים לצורכיכם. אנו בטוחים שרכישה ממקצוענים בתחום תבטיח את הנאתכם המלאה מהגרר לאורך שנים רבות. בהצלחה!

כתיבת תגובה