נכנסים אל החופה עם שירת המונים!

אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס הוא המוסיקה – זו בדיוק הסיבה שכל הזוגות המאורסים צועדים אל החופה כשברקע מתנגנן פס הקול החביב עליהם מכל. רגע לפני שגם אתם עושים את הבחירה שלכם ומכתירים שיר אחד כשיר החופה, דעו כי אל החופה של גן אירועים במרכז תוכלו להיכנס עם פס קול עוצמתי הרבה יותר…

 

שיר החופה: הבחירה הקלאסית והשכיחה ביותר:

 

כידוע, בני הזוג נכנסים אל החופה יד ביד כשהם עוד בסטטוס של מאורסים. שיר החופה הוא השיר האחרון שתשמעו כזוג מאורס ועל כן הוא בעל ערך רב וזוגות רבים משקיעים המון מחשבה בבחירת השיר. לא אחת, הבחירה היא בבלדות רומנטיות ועוצמתיות המסמלות את כוחה של האהבה הגדולה. למרות שמדובר על בחירה קלאסית, נדמה כי הגיע הזמן למצוא חלופות לשירי החופה הקלאסיים. ממש כמו שענף האירועים מתפתח ומציע אפשרויות שונות לחגיגת האירוע, כך ישנה גם אלטרנטיבה לשיר החופה:

 

שירת המונים: כוח אהבה שעוטף אתכם:

 

האורחים שלכם מגיעים אל גן אירועים במרכז לחגוג אתכם ולאהוב אתכם. אם תחשבו על זה, קהל האורחים שלכם מורכב מהאנשים שאתם הכי אוהבים: בני המשפחה והחברים הטובים. שירת ההמונים מבוססת על עיקרון פשוט: כוחה של השירה הינו כוח חזק – בעיקר כשמדובר על קולם של היקרים לכם מכל. במקום ששיר מוקלט מראש יתנגן ויכניס אתכם אל החופה, למה שקהל האורחים שלכם לא יכניס אתכם אל החופה ויקבל אתכם באהבה גדולה?

 

מה נדרש מכם על מנת להוציא רעיון שכזה לפועל?

 

שירת ההמונים יכולה לצאת לפועל בתנאים הבאים: ראשית, עליכם לבחור בשיר מוכר שכל האורחים מכירים וכך הם יוכלו לשיר לכם. על מנת להעביר לאורחים את הרעיון ולשקף בפניהם את התפקיד המשמעותי כל כך בחופה שלכם, כבר בשלב קבלת הפנים יש לחלק להם שירונים קטנים, ואת מילות השיר יהיה ניתן להקרין גם על מסך בצמוד לחופה שלכם. כך, בעת שאתם תכנסו אל החופה יופעל פלייבק וקהל האורחים שלכם ישיר את תפילת האהבה שלכם והוא יהיה זה שיכניס אתכם אל החופה של גן אירועים במרכז.

 

כתיבת תגובה