סורגים, אזעקות ומצלמות – כך תאבטחו את הבית שלכם

אנשים שחוו פריצה לחלל הפרטי שלהם, מעידים כי החיים מתחלקים לחיים שלפני אותה פריצה, ולחיים שאחריה. תחושת הביטחון שמתערערת והידיעה כי אנשים זרים התהלכו בבית שלך, גורמות לחוסר נוחות, לחששות ולדאגות שלא מרפות.

ישנם דברים שתוכלו לשלוט עליהם ודברים שככל הנראה, לא. במה שכן תוכלו לשלוט הוא במערך האבטחה שתבססו בבית שלכם. המטרה? להבטיח כי במקרה בו תנסה כנופיית פורצים לחדור אל החלל הפרטי שלכם, היא לא תצליח לבצע את המעשה הלא מוסרי שהיא מתכננת לעשות. 

סורגים על החלונות: מניעת פריצות ונפילות

גם אם אתם מתגוררים בקומה השלישית בבניין מגורים וגם אם הבית שלכם הוא בית צמוד קרקע, הרי שהתקנת סורגים מברזל חיונית בעבורכם. הסורגים מתפקדים גם ככאלו המונעים נפילות מהגובה, ובעיקר – הם מבטיחים כי הפורצים נשארים מחוץ לתחום. ההמלצה היא להתקין סורגים על מרבית חלונות הבית, כאשר כדאי להשאיר פתח או שניים לטובת יציאות חירום בעת שמתרחשים אירועים בלתי צפויים.

מערכת אזעקה: התרעה בזמן אמת על תנועות חשודות

דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להתקין אזעקה. כיום ישנן אזעקות חכמות שיודעות לזהות תנועות חשודות – גם את אלו המזעריות ביותר. מדובר על מערכות חכמות שמאפשרות לכם להפעיל את האזעקה באזורים שונים בבית, לתפעל אותן מרחוק וכיוצא בזה. היתרון של האזעקה הוא שהיא נמצאת אתכם יחד בבית בזמן אמת: בעת שאכן תזוהה תנועה חשודה, תוכלו לפעול מיידית ולא לגלות בדיעבד כי פרצו לכם. 

בנוסף, בעת שהפורצים ישמעו את האזעקה פועלת, הרי שהם יבינו כי הם הסתבכו וסביר להניח כי הם יסתובבו ויחפשו להם יעד פריצה אחר שהוא לא הבית שלכם.

מצלמת אבטחה – מרתיעה ומספקת לכם לא מעט מידע

אם אתם רוצים להשלים את מעגל האבטחה בבית שלכם בצורה אידיאלית, הרי שיומלץ לכם גם להתקין מצלמת אבטחה. דעו כי כיום תוכלו לצפות במתרחש בבית שלכם בכל רגע נתון דרך המכשיר החכם שלכם.  איך מצלמת אבטחה יכולה לסייע לכם?

  • היא מייצרת הרתעה נפלאה – בעת שהפורצים יבחינו שמצלמים אותם לא בטוח שהם יתעסקו אתכם
  • קרה ופרצו אליכם? כל הפריצה מתועדת ותוכלו להגיע עם החומרים אל המשטרה

כאמור, אין לכם אפשרות לשלוט בפורצים ובכוונות שלהם. עם זאת, יש לכם אפשרות לעשות את כל שאתם יכולים בכדי להבטיח שהפריצה הבאה, לא תהיה בבית שלכם. מדובר על השקעה חד פעמית עבור התקנות האזעקה, הסורגים והמצלמות. התמורה? לטווח הרחוק.

כתיבת תגובה