סימן שאתה צעיר ושהמצבר כבר לא: מחליפים מצבר!

בעוד המון נהגים יודעים היטב איך לתפעל את הרכב הפרטי שלהם, נדמה כי אם ישנם סימני שאלה רבים הם דווקא לגבי תחזוק הרכב, היכרות עם המנוע ובלבול גדול מתי צריך לבצע החלפה של מצברי שנפ חיפה. המצבר ברכב שלכם הינו חיוני והכרחי להנעת הרכב שלכם, כך שחשוב מאד שגם אתם תתחזקו אותו כנדרש, כאשר מלאכת התחזוק כוללת בתוכה גם את החלפתו בזמן. אז מתי צריך להחליף את המצבר? המדריך המלא לפניכם:

הרכב לא מניע? זה הזמן לבצע החלפה:

רגע לפני שהמצבר שלכם יגיע לשחיקה מלאה, כדאי שתישארו קשובים לו. במקרים בהם אתם מוצאים עצמכם מתקשים להניע את הרכב, דעו כי ישנה סבירות גבוהה מאד כי הגיע הזמן להחליף את המצבר. שימו לב כי לרוב מדובר על קושי בהתנעה לפי שתגיעו לחוסר יכולת להתניע, כך שלבטח תשמעו קולות של תקתוקים, תוך התחושה כי אתם נלחמים במנוע ומעייפים אותו. זה הסימן הבולט ביותר המעיד על הצורך בהחלפת המצבר שלכם.

אספקת החשמל נחלשת? זה הסימן שלכם:

כידוע, המצבר לא רק גורם לכך שאתם יכולים להניע את הרכב שלכם ולהתנייד ממקום למקום, אלא שהוא גם זה המספק את החשמל לרכב שלכם. על כן, במידה ואתם מבחינים כי אספקת החשמל נחלשה ושהתאורה ברכב נחלשת, ישנה סבירות גבוהה מאד כי מקור הבעיה הינו במצבר. כמו כן, במידה ואתם לא מצליחים לקלוט תחנות ברדיו או שאתם שומעים את המוסיקה בגלים ולא ברצף, סביר כי המצבר מאותת כי הוא עומד בפני שחיקה.

וכך תמו להן 4 שנים:

בעת שאתם רוכשים מצברי שנפ חיפה במצב חדש, אתם יכולים ליהנות מהם לאורך 4 שנים. על מנת ליהנות מהמצבר לאורך זמן, עליכם לתחזק אותו כנדרש. ההמלצה החד משמעית היא לא להאריך את חיי המצבר על דעת עצמכם, אלא להחליף אותו מיד עם תום תקופת האחריות. את ההחלפה תוכלו לבצע גם עם הגעה אל חנות המצברים, אך דעו כי תוכלו גם ליהנות משירות של מצברים עד הבית המספק לכם מצברי שנפ חיפה!

כתיבת תגובה