סימנים שיעידו: אתם מבזבזים המון על אירוע החתונה

כולם מסביב אומרים לכם שהגזמתם, אבל אתם לא ממש מבינים למה. אם גם אתם לא נוטים להעיף מבט בדו"ח האקסל שהכנתם לכבוד אירוע החתונה, לפניכם הסימנים שיעידו ללא כל ספק: הגזמתם!

אתם מגיעים אל מתחם האירועים בלימוזינה

אז נכון שאתם רוצים להרגיש הכי מיוחדים שרק אפשר באירוע החתונה שלכם, אך האם זה אומר שצריך ללכת עד כדי כך רחוק? קחו בחשבון כי כל אלמנט הכי קטן שתצרפו אל האירוע שלכם, עולה כסף. על אחת כמה וכמה בעת שאתם מחליטים להגיע אל גן אירועים במרכז בלימוזינה. ללא כל ספק, מדובר על פינוק אמיתי, אך מדובר על פינוק שיכול לעלות לכם בין 5000 ל-20,000 שקלים. האם ההוצאה הזו ראויה? ההחלטה היא שלכם.

שמלת כלה אחת לא ממש מספיקה לך

כל עוד יש לכם תקציב בלתי מוגבל להפקת האירוע, הרי שתוכלו להפליג הכי רחוק שרק אפשר. עם זאת, במידה ואתם מחפשים לחסוך בהוצאות ולהיצמד כמה שיותר אל התקציב שהגדרתם, הרי שהדבר הראשון שיהיה כדאי לעשות הוא לוותר על השמלה השניה. כיום, ישנו סטנדרט לפיו הכלה מחליפה לאורך האירוע 2 שמלות. בפועל, תוכלי להסתפק גם בשמלת כלה אחת שתגרוף מחמאות ותהפוך אותך לכלה שתמיד חלמת להיות. מתעקשת על שמלה נוספת? תצטרכי להיפרד מעוד אלפי שקלים.

חמישה ספקי אטרקציות, במינימום

אירועי החתונה בישראל כיום מופקים ברמה שלא הייתה מביישת את אירועי יום העצמאות: זיקוקים, מסכי לד, אטרקציות ושלל הפתעות המשתלבות באירוע כבר משלב קבלת הפנים. מומלץ בהחלט לשלב אטרקציות באירוע, אך בהחלט שכדאי שלא להפוך את האירוע למצועצע מדי. כידוע, כל ספק אטרקציות עתיד לעלות לכם אלפי שקלים, כך שכדאי בהחלט להיות עם יד על הדופק בכל הקשור לתקציב שלכם. אתם משוחחים בימים אלו עם הספק החמישי? ככל הנראה, אתם מבזבזים כבר יותר מדי.

אתם מבטלים חוזים עם נותני שירות

ואם ישנו סימן שממש יכול להעיד על כך שאתם מבזבזים המון לאורך הפקת האירוע שלכם, הרי שהוא ביטול חוזים עם נותני שירות. סגרתם חוזה עם צלם מסוים, מצאת צלם טוב יותר לאירוע והחלטתם לבטל את החוזה עם הצלם הראשון? אתם עתידים לשלם דמי ביטול. אל תחתמו על חוזה אם אתם לא בטוחים בספק. כך או כך, תשלום דמי ביטול מסתמן כפריבילגיה – האם תהיו מוכנים לזרוק כסף לשווא?

כתיבת תגובה