סימנים שיעידו כי היא מחכה לטבעת…

אם יש דבר שאתה חושש ממנו יותר מאשר שהיא לא תאהב את הטבעת, הרי שהוא מצב בו הצעת נישואין בשלב מוקדם מדי. במרבית המקרים, השיח על הצעת הנישואין עולה לאוויר, כך שלפני רכישת הטבעת ותכנון ההצעה המרגשת, כל גבר יודע כי הוא ובת הזוג שלו נמצאים באותה הנקודה בקשר הזוגי שלהם.

אם גם אתה צריך חיזוקים חיוביים שישקפו בפניך כי אתה לא סתם מסונוור מאהבה, לפניך 5 סימנים שמעידים מעבר לכל ספק: אהובתך מוכנה לטבעת!

1.היא מדברת איתך בפתיחות על עתיד משותף

כעבור תקופה, עולה השיח הטבעי על העתיד המשותף. כל עוד אהובתך חולקת איתך חלומות על בית גדול, ילדים וכלב, הרי שאתה יכול לקבל זאת כרמז עבה מאד שהיא מוכנה לשלב הבא. מדובר על שלב מהותי ומשמעותי במערכת יחסים, שמגיע במרבית המקרים לאחר תקופה לא מבוטלת יחד – בה עברתם דבר או שניים. 

2.היא לא מתביישת לדבר על מתחמי אירועים

בעוד ישנן הנשים שעושות הכל בחדרי חדרים, גם ישנן אלו שלא מתביישות כלל להפגין את רצונן לעשות את הצעד הבא במערכת הזוגית. אהובתך מדבר איתך על מתחם האירועים שבו היא חולמת שתתחתנו? קבל זאת כרמז. מה שאתה אמור לקלוט מהשיח הזה הוא את המצב התודעתי בו היא נמצאת: היא חושבת חתונה, היא רוצה חתונה וגם מצפה לקבל ממך טבעת יהלומים

3."אתה כבר יודע איזו טבעת תקנה לי?"

יגיע הרגע שבו תצטרך לאפיין היטב ובדיוק את טבעת האירוסין שתעניק לאהובתך. בעוד ישנם הגברים שצריכים לצאת למסע חשאי, גם ישנן הגברים שמקבלים את כל המידע הנדרש ישירות מבנות הזוג שלהן. אם בת הזוג שלך מדברת איתך על טבעות, מראה לך דגמים ומבקשת ממך לכתוב בפתקים במכשיר החכם איזו טבעת היא רוצה לקבל, דע כי היא ממש שם.

4."סתם שתדע, ממש קר לי באצבע"

אתה מהגברים שלא מבינים רמזים דקים? כנראה שתגיע לשלב בו אהובתך לא תדבר ברמזים, אלא בצורה חד משמעית. המשפט האהוב על הבנות המחכות לטבעת הוא "קר לי באצבע", כאשר כל המשתמע מכך הוא רצונה לקבל ממך את טבעת האירוסין ולעשות יחד את המעבר אל עבר חיים משותפים.

5.אהבה – פשוט כי אתה מרגיש אותה

ולעתים, כל מה שאתה באמת צריך הוא להרגיש אהבה גדולה. מדובר על הכוח החזק ביותר בעולם שלא ניתן להשוות אותו לדבר או להתחרות איתו. כשיש לכם אהבה, יש לכם הכל!

כתיבת תגובה