ספקים לחתונה מתוך רשימת מומלצים – מדוע כדאי?

אז אחרי שתסגרו את תאריך האירוע ותחבקו בחיבוק גדול את מנהל האירוע שלכם בגן האירועים במרכז, תוכלו לעבור לשלב הבא: בחירת הספקים שיובילו את האירוע שלכם. כל זוג עובד עם בין 5 ל-10 ספקים באירוע, כאשר כל ספק משפיע בצורה ישירה על טיבו של האירוע.

אם גם אתם חשבתם שתצטרכו לחפש את כל הספקים לבד, כדאי שתחשבו שוב. גן האירועים בו תתחתנו יציג בפניכם את רשימת המומלצים שלו: רשימה של ספקים נבחרים שעובדים בשיתוף פעולה עם הגן. האם כדאי לכם לבחור ספקים מתוך רשימה זו? חד משמעית!

1.השיקול הכלכלי: מחירים נוחים יותר

אולי המוטיבציה הגדולה ביותר שצריכה להניע אתכם היא העובדה כי דרך רשימת המומלצים, תוכלו לקבל מחירים טובים יותר. כידוע, כ-30% לערך מתקציב האירוע שלכם יוקדש לספקים השונים, כך שכל חיסכון אפשרי יכול להטיב עמכם. רשימת המומלצים היא רשימה שנבנית בקפידה, כאשר כל ספק חולם להיכנס אליה. כל עוד תבחרו את הספקים שלכם מתוך הרשימה שתוצג לכם על ידי גן אירועים במרכז בו תתחתנו, תזכו בהנחה ייחודית.

2.גן האירועים המליץ? גן האירועים יודע

מעבר לכך שתוכלו ליהנות מהנחה או מהטבה שירותית, הרי שאתם גם זוכים בראש שקט. כידוע, אתם לא באמת יכולים לדעת מהו טיבו של כל ספק עד לרגע בו הוא עובד באירוע שלכם ו"מספק את הסחורה". במידה רבה, כל זוג שבוחר ספקים לאירוע החתונה קונה חתול בשק, אך לא במקרה הזה. רשימת מומלצים היא רשימה שגן האירועים בונה על בסיס הניסיון שלו. כלומר, מדובר על ספקים שעבדו באירועים קודמים בגן האירועים, ובעקבות שביעות הרצון הגבוהה הם נכנסו אל הרשימה הנחשקת.

במילים אחרות? אם גן האירועים שלכם ממליץ לכם על צלמים או תקליטנים, דעו כי ההמלצה מבוססת. בסופו של דבר, ההצלחה שלכם היא ההצלחה של גן האירועים – כך שכל המלצה הניתנת לכם היא נטולת אינטרס.

3.עבודה מלאה בשיתוף פעולה של הגן והספק

מעבר לכך, בעת שגן האירועים כבר מכיר את הספקים שאתם בוחרים, הרי שהם עובדים יחד בשיתוף פעולה טוב יותר. אירוע החתונה שלכם הוא אירוע המבוסס על חיבור בין ספקים שונים, כאשר המטרה שלכם היא להבטיח שיח הרמוני, מקצועי ומכיל בין כולם. עם בחירתכם בספקים שכבר מוכרים לגן האירועים, אתם בוחרים בצוות מנצח בעל ניסיון בעבודה משותפת. ואתם? רק מרוויחים!

כתיבת תגובה