עובדי חברת האחזקה בבניין – חלק מכם!

כיום בניינים משותפים רבים מתוחזקים על ידי חברות אחזקה, הדואגות לכל הנדרש. החברות המומלצות ביותר, ידאגו לשלב בבניין שלכם צוות קבוע – כך שלא תצטרכו לסבול מהתחושה כי ישנה "טיילת" בבניין שלכם.

אותו צוות קבוע, הכולל בין היתר גם אנשי אבטחה ואנשי ניקיון, עובד בנאמנות רבה עבורכם. חשוב מאד להתייחס לכל אחד מאנשי הצוות של חברת אחזקות מבנים, כאילו והוא חלק מכם – חלק מדיירי הבניין. אל תשכחו לרגע מהו כוחה של מילה אחת טובה…

צוות מקצועי שעובד עבורכם ובשבילכם

אז נכון, אתם משלמים מכספכם על מנת שאותה חברה תבצע עבורכם את כל הנדרש בבניין. עם זאת, גם אתם מתוגמלים כספית על עבודתכם במקום העבודה שלכם, אך בכל זאת רוצים לקבל מדי פעם מילה טובה, חיזוק או פירגון. זיכרו כי אנשי התחזוקה שעובדים בבניין שלכם, עובדים עבורכם ובשבילכם – הכל בכדי להבטיח בעבורכם איכות חיים גבוהה. למי תודו אם לא לאנשים שהופכים את סביבת המגורים שלכם לנעימה יותר?

ברכו את העובדים בברכת "בוקר טוב"

לא מעט עובדי תחזוקה בבניינים, מעידים כי הם חשים סוג של "שקופים" – כאלו שנוכחים במרחב, אך לא כל הדיירים טורחים להתייחס אליהם. אתם פוגשים בעובד ניקיון במעלית? ברכו אותו בברכת בוקר טוב. עם יציאתכם מהלובי אתם פוגשים בגנן שאחראי על טיפוח מבואת הכניסה? הודו לו על עבודתו. השינויים מתחילים במחוות קטנות, שיכולות בסופו של דבר לשרת גם אתכם:

כשאתם נותנים, אתם בעיקר מקבלים. הסיפוק האדיר שיהיה לכם מלתת יחס לאנשים שעובדים בעבורכם, הוא אדיר. מעבר לכך, בעת שלעובדי התחזוקה יהיה טוב יותר בבניין שלכם, כך הם גם יעבדו טוב יותר וירצו לספק ולרצות אתכם. מדובר על מעגל יפה שכדאי גם לכם לקחת בו חלק.

שי צנוע בחג מעלה חיוך ומייצר אפקט אדיר

אז נכון, אינכם חייבים להעניק מתנות בחג לעובדי התחזוקה בבניין שלכם, אך אתם גם יכולים שכן. תשומת לב קטנה יכולה לחולל פלאים בחייו של אדם, ואם יש לכם את האפשרות לעשות זאת, למה לא בעצם? בניינים שבהם עובדת חברת אחזקה הם לרוב בניינים גבוהים מאד עם עשרות דירות, כך שתוכלו עם השקעה כספית קטנה מכל דייר, להגיע לתקציב יפה לרכישת מתנה לעובדים בבניין. עשו מעשה טוב – הוא עוד יחזור אליכם…

 

מעוניינים לקרוא עוד ? לחצו כאן

כתיבת תגובה