עיצוב ביתנים לתערוכות

שכרתם ביתן לתערוכה ואתם כבר עולים שלב לתכנון שלו. בשלב זה עולה השאלה האם כדאי לשכור את שירותיה של חברה מקצועית, או שאפשר לעצב לבד. אם יש לי מיתוג לעסק – למה שלא אעצב את הדוכן בעצמי?

 

כמובן שתמיד תוכלו לעצב את הביתן שלכם בעצמכם. אפשר ללכת למעצב גרפי ולבקש קיר מעוצב הכולל תמונות ומלל רלוונטי, אבל הניסיון עושה את ההבדל. חברה המעצבת ביתנים לתערוכות, בעלת ידע והבנה של הצרכים של החברה, יחד עם האילוצים בשטח, תעצב את הביתן בצורה נכונה ואפקטיבית יותר, תוך התחשבות בפרמטרים שונים כגון איך הכי טוב להציג את החברה, מיקום הביתן, מהן המטרות של העסק המציג בתערוכה ועוד.

 

מיהו מעצב תערוכות מקצועי?

 

מטרתו של העיצוב ביתן לתערוכות היא למשוך את המבקרים בתערוכה, להפוך אותם ללקוחות שלנו ולמכור להם מוצרים או שירותים. לצורך כך נדרשת לכם בולטות בין עשרות העסקים הנוספים המציגים בתערוכה.

 

מעצב ביתן לתערוכה יודע מה צריך לעשות כדי שביתן מסוים יבלוט על פני האחרים, היכן יש לשים את הדגש בביתן, וכיצד יש לעצב את הביתן בהתאם למיקום ולמבנה שלו, כך שימשוך את הקהל שמגיע לתערוכה דווקא לביתן שלכם ולא של אחרים. חשוב להבין שבתערוכה יש ביתנים רבים וחשוב לעשות זאת נכון במספר הימים המצומצם של התערוכה, לפעמים גם ביום תצוגה אחד בודד.

 

בעל מקצוע טוב בעיצוב ביתנים יידע כיצד למקסם את החשיפה שלכם בהתאם למיקום הביתן שלכם, המרחק שלו מהכניסה, מהיציאה, מתאי השירותים, יידע להפוך חיסרון ליתרון כמו עמודים בקרבת הביתן שעלולים להפריע ועוד.

 

מה מבדיל אותנו מחברות עיצוב תערוכות אחרות?

 

אנו חברה שפועלת מעל עשור בעיצוב ובנייה של תערוכות, אנו למודי תערוכות רבות, כך שאנו יודעים לזקק ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך, אין ספק שהניסיון עושה את ההבדל, אנו לומדים את החברה את המוצרים והשירותים של העסק והחברה שלך, ואנו מלווים אותכם לאורך כל הדרך.

 

חשוב לנו להשיג את המיטב עבורך כי עבורנו מעבר ללקוח אתה הופך להיות נכס עבורנו, וההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו.

עיצוב ביתן לתערוכה – איך מתחילים?

לפני שאתם מתחילים לעצב חשוב לבדוק מספר נושאיםL מי קהל המטרה אשר מוזמן לתערוכה? מה צפי כמות האנשים המתוכננת להגיע לתערוכה?איזה מסע פרסום מתכננים המארגנים לקראת התערוכה למשיכת קהל לתערוכה?  כמה מבקרים היו בשנה הקודמת בתערוכה?

 

 

רוצים לקרוא מה ללקוחותינו חושבים עלינו? לחצו כאן

 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים – לחצו כאן

כתיבת תגובה