עמדת אפטר פארטי באירוע – אל תוותרו עליה!

גם אתם התארחתם באירוע חתונה לאחרונה ותהיתם "כמה כבר אפשר לאכול?". כנראה שאתם לא לבד. עם זאת, מהר מאד אתם מבינים כי האוכל מעצב במידה רבה את האירוע ומשפיע על שביעות רצונם של האורחים. כעת, כשאתם נכנסתם לנעליהם של חתן וכלה, דעו גם אתם כי עמדת האפטר-פארטי היא עמדת MUST באירוע שלכם! אז איך היא מאריכה את האירוע, מדוע היא הופכת אתכם למארחים טובים יותר ואיזה אוכל מגישים בה?

עמדת מזון נוספת מאריכה את האירוע שלכם!

כחתן וכלה, תרצו שהאירוע שלכם יתארך כמה שרק ניתן. אמנם לא תוכלו להחזיק את ידי האורחים ולשכנע אוותם להישאר, אך בהחלט תוכלו לערוך את האירוע שלכם בצורה כזו שתעורר ציפייה. הרי זה ידוע: כשיש למה לחכות, מחכים! עמדת אפטר פארטי היא עמדה המשתלבת על רחבת הריקודים בשיא החתונה, בשעה 23.30 לערך.

האורחים שלכם אמנם אכלו טוב כבר בעמדת קבלת הפנים, שלב העיקריות והקינוחים, אך האנרגיה שמוציאים על רחבת הריקודים לא משאירה ברירה – אלא להכניס עוד אנרגיה. עמדת האפטר פארטי יוצרת עניין, היא מרגשת, משמחת ובעיקר נותנת אנרגיה לאורחים שלכם להמשיך ולרקוד את האהבה הגדולה שלכם.

אלמנט נוסף שהופך אתכם למארחים מושלמים!

גם אם תחגגו חתונה במרכז וגם אם חתונה בצפון הארץ, אתם לבטח מציבים לעצמכם מטרה ברורה: להיות מארחים למופת! מה קובע את איכות האירוח שלכם? בין היתר החוויה הקולינארית. עמדת האפטר פארטי אינה עמדת חובה, וזה מה שהופך אותה לכזו שמאירה אתכם באור כל כך חיובי. האורחים מבינים כי שידרגתם את האירוח וכי הוספתם עמדה נוספת שתשמח ותפתיע אותם.

לא עוד ארוחה, אלא נשנוש קל

עמדה זו אינה מבקשת להשביע את האורחים או להוציא אותם לסיבוב נוסף של ארוחה מרכזית. מדובר על עמדה קטנה הכוללת מאכל אחד בלבד. אתם תוכלו לבחור איזו מנה תוגש לאורחים שלכם, כאשר לרוב מדובר על אחת מהאפשרויות הבאות:

  • המבורגר
  • קבב
  • בורקס
  • סביח
  • טורטיה
  • לחמניות באן ועוד..

האם כדאי להשקיע כסף בעמדה שכזו?

לאורך ארגון האירוע שלכם יהיה עליכם לקבל החלטות מסוימות. תוספת של עמדת אפטר פארטי היא אכן תוספת ראויה שכדאי להכניס מראש לתקציב החתונה. בסופו של דבר האירוע שלכם נמדד על פי החוויה של האורחים. תכננו גם אתם אירוע מוקפד, מושקע וכזה ששם במרכזו את האורחים – זו הדרך לקבלת מחמאות ושביעות רצון גבוהה.

כתיבת תגובה