ערב גיבוש לנשים ולא רק

ערב נשים הוא ערב שכולו טוב, אם מדובר באירוע חברה או גיבוש של הוריי הילדים בגן ובעיקר האמהות,  או ערב של חברות טובות, חגיגית יום הולדת ועוד. כעת נותר לבחור את התוכנית האומנותית של האירוע.

בחירת תוכן האירוע

כל אירוע יעלה או יפול על התוכנית האומנותית שאתם מביאות לאירוע, ערב מוצלח הוא ערב שמביא לשחרור של צחוק, שהאווירה נשברת והתחושה שעולה היא שהערב פשוט לא יסתיים. בחירת מפעילה לאירוע יש לעשות בהתאם לסוג האירוע להלן מספר רעיונות לבחירה תוכן לאירוע נשים:

  1. מהו טווח הגילאים – לטווח הגילאים פקטור גדול בבחירת תוכן האירוע, בחורות צעירות אולי יעדיפו לשמוע על משהו שמדבר על תחומי הענין שלהן, נומרולוגית, סקסולוגית או הרצאה על טיפוסי אדם. נשים בגיל מבוגר יותר יעדיפו סטנדאפיסטית בטווח גיל שלהן, שיכולו לצחוק יחד על זוגיות ועל החיים מנקודת מבט של ניסיון והבנה.
  2. מפעילת האירוע – חשוב לבחור מישהי שיש לה ניסיון בתחום, תקראו המלצות, חפשו על המפעילה או הסטנדאפיסטית באינטרנט וחפשו סרטונים ביוטיוב.

מסיבת יום הולדת

אחד האירועים שתמיד כיף לחגוג עם חברים הוא מסיבת יום הולדת. חשוב לכם שיבואו אבל גם חשוב לכם שיהנו באירוע שלכם. לא תמיד כיף שהמפעיל מפעיל אתכם, שמבקש מכם לעשות פרזנטציה או לעמוד ולשחק. חשוב לבחור את התוכן בהתאם לסוג האנשים, לרוב אנשים יעדיפו שיבדרו אותם מאשר יביכו אותם.

הזמנת חברות שלא מכירות אחת את השנייה לעיתים יוצרת מבוכה ולא תמיד האווירה משתחררת, חשוב להזמין מפעילה או סטנדאפיסטית שתדע לשחרר את האווירה ועם זאת  לא לגעת בנקודות שיכולות להיות רגישות, חשוב ליידע את המפעילה לפני האירוע על מנת למנוע מבוכה.

ערב נשים  ליום המשפחה

אי אפשר להתעלם שיום המשפחה הוא במקור יום האם, גיבוש של נשות העבודה ליום של גיבוש ליום המשפחה או בכל יום אחר הוא הזדמנות להביא לגיבוש הנשים, חשוב להזמין מפעילה שתעשה את האירוע לתוסס ולחוויה שתגבש. בחרו את המפעילה בהתאם לנשים, טווח הגילאים והעדפה שלהם, הרצאה מעניינת ומעשירה, סטנד אפ או משחקי אילתור כגון המירוץ למיליון ועוד.

ערב גיבוש למורים

ערב מורים הוא ערב שמטרתו לומר תודה למורים, לסייע בגיבוש המורים ולהביא לשינוי אווירה. וועד המורים יוכל לבחור משלל פעילויות המתאימות לצוות המורים, הרצאה מעשירה, ערב שכולו צחוק או מפעילה.

ערב נשים לוועד הורים

בגנים רבים גיבוש הגן נתפס כבעל ערך, אם מדובר בארגון טיול הורים ילדים, פגישה  משותפת אחר הצהרים בגינה, או גיבוש של ההורים בערב מיוחד. וועד הורים שמטרתו לקדם את הגן, ירצה להזמין הרצאה להורים, הרצאה של מדריכת הורים שתסייע להורים בטיפים או ערב גיבוש לכבוד חנוכה או יום המשפחה עם הרצאה או ערב מצחיק שכולם יוכלו ליהנות. חשוב לבחור הפעלה שתגבש ותשחרר את ההורים.

 

כתיבת תגובה