פרגולות חשמליות שדרוג החצר ואיכות החיים

פרגולות משמשות לא רק בבתים עם גינה או מרפסות. הן יכולות להוות תועלת רבה גם לבתי עסקים ובשטחים מסחריים. באמצעות התקנת פרגולות, יכולים מנהלי עסקים וחנויות לנצל בצורה מקסימלית את השטח העומד לרשותם, ועל ידי כך להגדיל את הרווחים ולתת שירות ללקוחות גם בימים חמים או בעונת החורף. יש סוגים שונים של פרגולות, אך לפרגולות אלומיניום חשמליות יש יתרונות רבים עבור עסקים ושטחי מסחר. החברה הראשונה בישראל שהתחילה להציע פרגולות חשמליות ברמה גבוהה היא חברת סנפיר שגם מתמחה בהקמה ובנייה של שערים חשמליים. מאז שהוקמה סנפיר לפני 20 שנה הופיעו עוד חברות רבות בשוק הישראל, ושוק זה ניה תחרותי למדי. התחרות הובילה חלק מהחברות החדשות והקטנות יותר להוריד מחירים באופן דרסטי, אולם איכות העבודה ירדה במקביל, כך שמומלץ להיצמד בעניין זה לחברות הגדולות כמו סנפיר וסולריס. השירות טוב הרבה יותר, והאמינות ללא השוואה.

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום חשמליות?

• פרגולות חשמליות, הן פרגולות חדשניות שאפשר להזמין במידות שונות ולהתאים אותן בצורה מיטבית לכל שטח. היא יכולה להיות פרגולה תלויה ואז לשמש כקירוי בלבד, או כפרגולה על עמודים. הבחירה בפרגולה תלויה משמשת בעיקר כשרוצים לקרות משטח מסוים תחתיו עומדים אנשים, כמו כניסה לחנות או לעסק, אך אם רוצים ליצור ממש מתחם נעים לישיבה ולשהייה בכל עונות השנה, מומלץ לבחור בפרגולה עם עמודים.

• בפרגולות חשמליות, אפשר לשלוט ברמת ההצללה ולעתים גם בזוויות של גג הפרגולה. כך תוכלו להתאים את הפרגולה למזג האוויר – לפתוח בימים נעימים ולסגור בימים חמים מאד או גשומים. את פתיחת גג הפרגולה אפשר לעשות בקלות באמצעות לחיצת כפתור.

• לבעלי עסקים וחנויות אין זמן רב להתעסק עם דברים טכניים, לכן פרגולות אלה הן הבחירה הטובה ביותר עבורם, מכיוון שהאלומיניום הוא חומר יציב וחזק, שיכול לשרת את המקום למשך שנים רבות, מבלי להישחק ולהיהרס מהגשם או מקרני השמש החמות. בנוסף, פרגולות אלו אינן מצריכות תחזוקה שוטפת מסובכת ואפשר לנקות אותן בקלות ובמהירות.

• פרגולות חשמליות מגיעות בצורות ובגוונים שונים, והן יכולות להוסיף אפקט עיצובי נוסף לחזית העסק או להשתלב בעיצוב הקיים.

בסופו של דבר, פרגולות נועדו כדי לקרות שטח מסוים ולאפשר ניצול מקסימלי של שטח. אין מתאים יותר מפרגולה חשמלית, איתה אפשר לשלוט ברמה ובזווית ההצללה וכך לקבל את התוצאה הרצויה בכל יום מחדש.

כתיבת תגובה