איזה ציוד דרוש לתכונון אירוע בחיק הטבע

אמצעי הצללה לאירועים

ציוד שנזדקק לצורך הכנת אירוע בחיק הטבע

רשימת הציוד שנזדקק לצורך עריכת אירוע בחיק הטבע אינה קצרה ולכן מומלץ לעשות תכנון מדוקדק על הנייר , מעין צ'קליסט ולנסות להשיג את הציוד במקום אחד ובמחיר זול.

הטבע הוא התפאורה של האירוע שלכם.
לטבע בפני עצמו יש יופי רב אך חסרים עוד הרבה דברים בשביל לספק לאורחים שלכם את הנוחות הראויה. כאשר רוצים לארגן אירוע בטבע כמו חתונה בטבע, עוד לפני שמתחילים בהכנות יש להשיג את האישורים המתאימים לקיום האירוע. בנוסף, בכדי להפוך את השטח למקום שמתאים לקיום אירוע בטבע יש לעשות הרבה עבודות הכנה ולוגיסטיקה

את האיתור של המקום נערוך מבעוד מועד כדי שלא נמצא עצמנו ברגע האחרון מתברברים.

את המיקום של המקום שמספק שירותי השכרת ציוד לאירועים נבחר באופן שיהיה לנו נוח על פי המיקום שבו יערך האירוע – ככל האפשר בקרבה זה לזה.

בניגוד לאירועים המתקיימים במקומות סגורים, אירועים בטבע מחייבים את מפיקי האירוע או בעלי האירוע, להתייחס למגוון פרמטרים הקשורים להפקת האירוע, החל מהתייחסות לתנאי השטח המשך בתנאי מזג האוויר ביום האירוע, כמות האורחים, הסגנון שנרצה להקנות ולשוות לאירו, נתיבי הגישה למקום בו מתקיים האירוע וכלה בשילובם של מרכיבי האירוח הנדרשים לכל סוג אירוע ואירוע.

הצללות – אחד הדברים שנדרשים להפקת אירוע בחוץ – השכרת הצללות או אמצעי הצללה, רשתות צל בכל המידות ולכל אירוע: רשתות לסינון השמש והפחתת הקרינה, אוהלים סגורים או סמי פתוחים, המאפשרים לארח אנשים בחיק הטבע.
מציעים לכם השכרה של הצללות לכל צורך ובכל הגדלים, לצד ציוד תומך – כמו שמשיות ניידות.

מחצלות – רק לחלוץ נעליים להשתרע על מחצלת וליהנות משהות באירוע בחיק הטבע.

אוהלים – שימוש באוהלים בטבע. רק תבחרו בסגנון העיצוב הנדרש ואנו נשמח לספק את האוהל המתאים לאירוע שלכם.

שולחנות וכיסאות – בימי הולדת שנערכים בחוץ תחת כיפת השמים אנחנו מזמינים גם שולחנות וכיסאות, פינות ישיבה פופים וכריות.

את הבחירה הסופית נעשה על פי המלצות, שירותיות, אדיבות  וניסיון של המקום.

מיסטר מור נמצאים בתל אביב ומספקים שירותי השכרת ציוד לאירועים בכל אזור המרכז.

ירון בעל המקום בעל ידע נרחב בנושא, יש לו מגוון של ציוד במצב נהדר, יש לו סבלנות והוא נכון לתת ממיטב הידע שלו למען סיפוק רצון לקוחותיו והעשרתם בידע בידע  כדי להצטייד בציוד הנדרש להם ולאירוע הספציפי שלהם.

הוא יספק לכם שולחנות, כיסאות, אוהלים, כלי אוכל כשרים, פינות ישיבה, מזנונים לאוכל, מפות, מפיות, אמצעי תאורה, גנרטור, אמצעי הצללה, שמשיות, מאווררים ועוד.

 

בהצלחה.

mm

sher

מפיק אירועים מהבכירים והמנוסים בארץ, יועץ לתחום הפקת השכרת ציוד לאירועים משפחתיים ואירועים עיסקיים אספקת פינות ישיבה, שולחנות, כיסאות, אמצעי הצללה, אוהלים, כלי אוכל, עזרים לחימום וקירור

כתיבת תגובה