צילומי הריון בסטודיו – הכי קרוב והכי אינטימי

כשנשים פונות לצלמות מקצועיות במטרה לערוך בוק הריון, על פי רוב הן מקבלות לידיהן שתי אופציות למיקום הצילומים.

  • אופציה אחת היא לערוך את הצילומים בטבע, במקום מסוים אותו הן מאוד אוהבות.
  • אופציה שנייה היא לערוך את הצילומים בסטודיו של הצלמת.

לא מעט נשים מעדיפות צילומי הריון בסטודיו מסיבות שונות.

צלמות רבות, כפי שאנחנו יכולים להניח, מחזיקות ברשותן סטודיו בו הן עורכות סשנים של צילומים עם לקוחות שונות. יש כאלה שעורכות אך ורק צילומי הריון ומשפחה, אך יש כאלה שמציעות מגוון רחב יותר של אפשרויות, כמו למשל, צילומי זוגות לפני חתונה, בוק בר ובת מצווה, צילומי מוצרים ועוד.

לצילומי הריון בסטודיו יש להם יתרונות מסוימים אותם נבחן מיד. לפני כן חשוב להדגיש, הצילומים נערכים הרבה פעמים רק בין האישה לצלמת, אך במקרים רבים האישה בוחרת להזמין לצילומים גם קרובי משפחה מדרגה ראשונה, בן או בת זוג, וכן ילדים. המטרה היא להפוך את הצילומים לצילומי משפחה. בצורה כזו הם הופכים חגיגיים ואיכותיים יותר.

לפני שאנחנו נציג את היתרונות של צילומי הריון נזכיר, שמדובר בצילומים שנערכים בתקופה ספציפית במהלך ההיריון, כאשר כבר רואים בטן ואפשר להבחין שהאישה היא בהריון – לרוב, צלמות הריון ימציצו לקבוע מועד צילומים המתרחש בשבוע הריון 30-34. זה מהותי מאחר וזה יכול להשפיע על החלטת האישה לערוך את הצילומים בסטודיו ולא במקום אחר, חיצוני. נשים רבות מתביישות לערוך צילומים במרחב הציבורי, בוודאי אם מדובר בצילומים שמחייבים אותן לחשוף חלק מהבטן שלהן, וזו ללא ספק אחת הסיבות לבחור בסטודיו.

 

יתרונות של צילומי הריון בסטודיו

יתרון ראשון בולט, זו הנקודה בה סיימנו את החלק הקודם. צילומים בסטודיו הם הרבה יותר אישיים, יותר אינטימיים, יותר פרטיים. האישה יכולה להרגיש הרבה יותר מוגנת, הרבה יותר שלווה כאשר הצילומים נערכים בסטודיו ולא במרחב הציבורי. הרבה יותר נוח כשהצילומים נערכים במקום סגור ולא פתוח.

יתרון שני בולט הוא, הצילומים בסטודיו יוצרים אינטימיות עם הצלמת שלא ניתן ליצור במקום פתוח. כאן אין הפרעות, כאן אין דברים שיכולים להסיט את הדעת. כאן זו רק האישה והצלמת. יותר קרוב מזה לא יכול להיות.

עוד יתרון בולט הוא כל העניין הלוגיסטי. יותר פשוט לעשות את הצילומים בסטודיו. יותר קל להחליף מלתחות, יותר קל להתאפר, לעצב את השירה ובכלל כל הצילומים עוברים בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה.

יתרון אחר הוא, לא צריך להתמודד עם תנאי מזג האוויר, לא עם חום ולא עם קור, לא עם אי נוחות שנוצרת בגלל הלחות או מכל סיבה אחרת. זה הרבה יותר נוח, ובזמן הריון זה חשוב.

יתרון נוסף שנציין הוא, אין כאן מגבלות של זמן, לא צריך לבצע את הצילומים בשעות האור או בשעות שלא חם. אפשר לערוך אותם מתי שרוצים.

כתיבת תגובה