קירבי צרכנות

תמיד עם סבלנות וסובלנות אדירה .
רכשנו רק אתמול את המערכת קירבי ועוד מעט בימים אלו קיבלנו שרות כיצד לעבוד איתה ברצוננו להודות לכם על ההדרכה המקצועית , הנעימה והרצינית כל המידע הועבר אלי בצורה ברורה ואני בטוחה שנדע להפעיל ולהשתמש במירב הפונקציות של במערכת .
רוצים להודות בראש ובראשונה למנכ"ל , לאיש המכירות ולכל צוות העובדים שמלווים אותנו לאורך השנים .
ברצוני לציין כי ההדרכה שקיבלתי מאת איש השרות שלכם הייתה מעבר להדרכה רגילה ההדרכה כללה יתר על כן על ההסבר על המכשיר , עצות רבות בניקיון הבית חוויה של קבלת ידע רב שמצאתי אותו מועיל .

ניתן לראות דוגמא של מכתבי המלצות מלקוחות שעובדים מספר שנים עם המכשיר ומרוצים מאד מהשרות לאורך השנים .
הגיע אלי מדריך לאחר שרכשתי את המכשיר קירבי וברצוני לציין כי הוא ראוי להערכה ושבח בשל אמינותו וסבלנותו אני מקווה שירבו כמותו אנשי ההדרכה .
בסוף ההדרכה הרגשתי כל כך שלמה ובטוחה בהפעלת המכשיר קירבי .
המטרה ללמד את הלקוח בתפעול מלא של כל חלקי המכשיר ובניצול מקסימלי של כל חלקי המערכת בבשביל לקבל מענה מלא לתמורה ששילם ולניקיון .
למערכת הקירבי יש 3 שנים אחריות שבמהלך תקופת האחריות עומדת לרשות הלקוח שרות ללא כל עלות וללא כל הגבלה בפניות הלקוח לקבלת שרות .
נציגי חברתכם , תמיד נותנים שרות אדיב , נעים ומסביר פנים .
השרות הטוב שאתם מעניקים , אינו דבר מובן מאליו ואנו כמקבלי שרות מחברות רבות עדיין לא נתקלנו בחברה שכל כך אכפת לה ודואגת לרווחת ושביעות רצון לקוחותיה כמו שאתם דואגים .
הכל נעשה בכיף , ברוגע ונעימות .

למערכת של קירבי צרכנות יש שלוש שנות אחריות שבמהלך תקופת האחריות עומדת לרשות הלקוח שרות ללא כל עלות וללא כל הגבלה בפניות הלקוח לקבלת שרות.המטרה ללמד את הלקוח בתפעול מלא של כל חלקי המכשיר ובניצול מקסימלי של כל חלקי המערכת על מנת לקבל מענה מלא לתמורה ששילם ולניקיון.

מחלקת השרות של סניפי קירבי העצמאים נותנים מענה טלפוני והן מענה אצל הלקוח בכל שאלה ולכל בעיה במהירות המרבית תוך מתן דגש לשביעות רצון מלאה של הצרכן וזאת מסיבה שהמערכת משווקת מפה לאוזן והמטרה שלקוח מרוצה ימליץ על לקוחות נוספים. תמיד נותנים שרות אדיב, נעים ומסביר פנים. תמיד עם סבלנות וסובלנות אדירה.
רוצים להודות בראש ובראשונה למנכ"ל, לאיש המכירות ולכל צוות העובדים שמלווים אותנו לאורך השנים.

קירבי הינו השואב היחידי שהיה לי אי פעם ואנו מאוד מרוצים ממנו ובמיוחד מהשרות
לאחר שש שנים ברצוני להודות ולומר את מילוא הערתנו למוצר ובמיוחד לחברה על השרות.

כתיבת תגובה