רכישת דירת השקעה מקבלן – כל היתרונות שלכם

לימודי השקעות נדל"ן

את דירת ההשקעה שלכם תוכלו לרכוש גם מקבלן וגם כדירת יד שניה. כל סוג רכישה מגלם בתוכו יתרונות וחסרונות, כאשר בעת שמתמקדים על דירת השקעה חדשה מקבלן, מגלים לא מעט יתרונות מהותיים. רגע לפני שגם אתם חותמים על עסקה, דעו מה הקבלנים יכולים להציע לכם:

 

קנו מספיק זמן מראש ותיהנו מהוזלה

היתרון הראשון שיש לכם עם רכישת דירת השקעה מקבלן הוא היכולת לרכוש את הנכס במחיר זול מאד. כידוע, עם רכישת דירה מיד שנייה, מציעים בעלי הדירה מחיר המבוסס על פי ערכו של הנכס. מנגד, קבלנים המון פעמים מציעים לכם מה שנקרא "דירה על הנייר". במילים אחרות? מדובר על שלבי תכנון ראשונים ולא על תהליך בניה שיצא לדרך. המון פעמים קבלנים זקוקים למימון מסוים לפרוייקט, כך שהם מציעים הוזלות משמעותיות לקונים הרוכשים את הדירה בשלב זה.

 

חלוקת הדירה מתבצעת בהתאם לדרישות שלכם

בנוסף, אם אכן הספקתם לרכוש את הדירה בסטטוס של "דירה על הנייר", הרי שתוכלו גם ליהנות מיתרון נוסף: המון פעמים, כל עוד מדובר על דירה שהינה כחלק מתכנון עתידי וכל עוד לא החל תהליך הבניה, תוכלו לדרוש בחלוקה שונה לדירה בהתאם ויש לכם צורך שכזה. לא מעט קבלנים יכבדו את הבקשות שלכם כל עוד לא מדובר על שינויים שיכולים לגרום לכשלים בטיחותיים. לאורך לימודי השקעות נדל"ן, תלמדו לזהות אפשרויות השקעה ראויות כך שתוכלו לבחור את דירת ההשקעה הבאה שלכם.

 

תקני הבטיחות המחמירים והמעודכנים ביותר

מעבר לכך, בעת שאתם רוכשים דירה חדשה מקבלן, אתם יכולים להיות שקטים כי מדובר על דירה העומדת בסטנדרט הבטיחות המחמיר ביותר. כידוע, בישראל ישנם מבנים שלמים שלא עומדים בתקני הבטיחות לרעידות אדמה לדוגמא. מעבר לכך, הבניינים החדשים הנבנים כיום כוללים כבר מעלית, חדר ממ"ד בכל דירה ובהמון פרוייקטים גם מקבלים חניה ומחסן צמוד. במילים אחרות? יש לכם כל מה שאתם צריכים בכדי ליהנות מדירה בעלת ערך רב – כך שיהיה לכם גם קל יותר להוציא אותה לפרסום ולמצוא דיירים לדירת ההשקעה שלכם.

כתיבת תגובה