רכישת מתנת לידה באינטרנט – מהארץ או מחו"ל?

אם בעבר עוד הייתה דילמה האם לרכוש את מתנת הלידה באינטרנט או בחנות במרכז הקניות, הרי שכיום נדמה כי השאלה מעט מיותרת. דפוסי הצריכה השתנו מן הקצה אל הקצה בשנים האחרונות, עד לכדי מצב בו חנויות בקניונים נאלצות לסגור את שעריהן ולהפנות את קהל הלקוחות אל השלוחה האינטרנטית.

עם זאת, ישנם אלו שעדיין מתלבטים בשאלה: האם לרכוש מתנה ליולדת מחנות ישראלית, או דווקא מחנות מחו"ל? כשבוחנים את כל הפרמטרים, מגיעים למסקנה כמעט חד משמעית: רכישת מתנה מחנות ישראלית מעניקה לכם חווית רכישה טובה הרבה יותר!

המחירים: היכן זול יותר לקנות?

רבים מהישראלים בוחרים לבצע את הרכישות שלהם דווקא מחנויות בחו"ל, זאת מאחר והאוטומט הוא לחשוב כי חנויות אלו מציעות מחירים זולים יותר. ואכן, ישנן חנויות שמציעות מחירים מאד תחרותיים, אך אין זה אומר שלא תוכלו למצוא מחירים שכאלו גם בחנויות אונליין ישראליות המתמחות במתנות לידה ליולדת הטרייה.

שימו לב כי בעת שאתם רוכשים את המתנה בחו"ל, לעתים עליכם להוסיף גם דמי שליחות + מיסים לטובת שחרור המתנה מהמכס. עם מתנה שאתם קונים בחנות ישראלית, אתם יכולים ליהנות משליחות חינם תוך שאינכם צריכים להוסיף מיסים שונים לטובת קבלת המתנה.

השירות: בשפה העברית

גם אם אתם דוברי אנגלית, הרי שקל הרבה יותר לרכוש מתנה בשפה העברית. מעבר לכך שאתם יכולים לנהל את הרכישה שלכם מהר יותר אל מול אתר ישראלי, הרי שקל יותר להתמצא בחנות, לקרוא את תנאי השירות ולנדוד בין סקטורים שונים באתר. כמו כן, במידה ואכן תהיו זקוקים לשירות מנציג, הרי שיהיה קל יותר להתנהל גם במיילים וכמובן שבטלפון, אל מול נציג שדובר את שפת האם שלכם.

מתי מגיעה אליכם המתנה?

החיסרון המשמעותי ביותר עם רכישת מתנה מחו"ל הוא כמובן זמן השליחות הארוך. לעתים, תצטרכו להמתין למתנה כחודש וחצי, בעוד זמן קצר יחסית יחשב שבוע. כך, עליכם לתכנן את הרכישה שלכם מבעוד מועד, תוך שלא תוכלו לרכוש מתנה בספונטניות עם הבשורה כי המכרה שלכם ילדה.

מנגד, חנות מתנות ישראלית תוכל לספק לכם את המתנה הנבחרת בתוך יום אחד בלבד! חפשו אחר החנויות המציעות לא רק שליחות בהתראה קצרה, אלא גם שליחות ללא כל עלות. זיכרו כי מעבר למתנה שחשובה ליולדת, הרי שגם לכם חשובה חווית השימוש הכללית בחנות האונליין. מתנות כחול-לבן: ככה מפנקים את היולדת הטריה!

כתיבת תגובה