שיטת אלבאום

כמו אנשים רבים, אפילו אנוכי, לכל אורך השנים נתתי אמון בלי ספק ברפואה המדעית וגם בקופוה"ח בכל תחושת כאב ברגליים מינורי, כל מועקה טריוויאלית, נפתרה באמצעותבליעת כדור או קוקטייל תרופות. זה נכון, אני רגיש, ככה אני … עד לפני שנה, אחרי חודשים שבה התענתי מכאביםגב ואף בית חולים לא לעזור לי. עד שבסוף, עם הרבה חשדנות, נעניתי לתחינותיה של אחותי הגדולה אשר בעזרתה נפתחתי למסתורין של הרפואה ההוליסטית המשלימה.

אותו טיפול עשה שינוי גדול באופן לא יאמן, לכן מאותה תקופה הנני חסיד מושבע.

מה אנחנו יודעים בדבר טיפולים משלימים

ברוב המקרים, אלו שמתנגדים לרפואה לא מדעית, חשים כך – מאחר והקונספט אינו מוכר לגמרי, או מפני שנחקק בראשם הרושם ההיפּי שהתחום האלטרנטיבי הביא עמו לארץ לפני כעשרים שנה. העובדות הן ש תחום זה קיבל הרבה לגיטימציה בעולם ובארץ בפרט, בדרך כלל האנשים המטפלים הם בעלי תעודה ומנוסים בתחומם ולא סתם עוד קבוצת היפים שלהם חזון מופרך.

שיטת אלבאום

בשיא הכנות, בתוך כל היתרונות שיש למדע, הטיפולים הקונבנציונאליים הינם תעשייה מצליחה ומשגשגת והתרופות המפורסמות הן, בינינו, מותג לכל דבר האינטרס הוא לפתח תלות בתרופות, בדרגה שתגרום לך לחזור לקבלת טיפול נוסף כל תקופה מסויימת ולשלם עוד.

לעומת זאת טיפול משלים בא לענות על בעיות פיסיות שהרפואה הקונבנציונלית אינה יכולה לרפא.

שיטת הטיפול התרופתי פוגעת בגופנו בעקבות שימוש ב רעלנים מסוכנים ומפתחת התמכרויות קשות. הטיפול עשוי לעזור זמנית, אבל באותו הזמן הוא מסוגל להביא לכדי לקשיים רפואיים אחרים ולפגיעות בתפקוד כללי.

ניתן למצוא יתרונות נוספים, וקצר המאמר מלהכיל. אתם מוזמנים לקבל מידע נוסף באינטרנט.

וחסרונות – אין?

ללא ספק, הרפואה הלא קונבנציונאלית – בעלת מספר חסרונות, וקיימים תרחישים, בהם השיטה המדעית תעזור יותר. ובכל זאת, ברפואה הלא קונבנציונלית, בדר"כ – אין סכנה לחולה, ואפשר למצוא בימים אלו כ"כ הרבה בעלי ידע בתחום המדובר. לסיכום, בתחום זה כנראה שיש יותר מעלות מאשר מגרעות.

אם אתם, הקוראים, חייבים לקרוא עשה ואל תעשה – לחצו וכנסו לכאבי ברכיים, שתדעו רק רפואה שלמה.

כתיבת תגובה