שיעורי אנגלית

מחקרים אחרונים מראים ש בערך 2 מיליארד איש בכל העולם דוברים אנגלית במידה זו או אחרת. מעוניינים בעצמכם לשפר את שליטתכם באנגלית על ידי לימוד אנגלית מדוברת?

כולנו זקוקים לאנגלית בשעות הפנאי כדי לתקשר עם בני אדם אחרים ברחבי העולם, לטובת נגישות משופרת למקורות אינפורמציה ולהתנהלות עסקית בינלאומית. אמנם, המגזר העסקי כולו מתנהל באנגלית, והמגמה מצביעה לכיוון לפיו ככל שהתפקיד רם יותר, כך נדרשת בקיאות רבה יותר בשפה האנגלית.

מדוע בעצם ללמוד אנגלית? יש לכך הרבה פלוסים, ובהם:

– לימוד אנגלית תורם לשיפור מידת הצלחתנו במסגרת הבית ספרית, ובייחוד באוניברסיטה, אשר במסגרתה יש להיעזר במאמרים ומחקרים שנכתבו בשפה זו.

– להגדלת הפרנסה בישראל ובעולם, עם תפקידים הדורשים התנהלות בצורה חלקית או מלאהבאנגלית. אנגלית משמשת עבורנו כשפה הבינ'ל הנפוצה והמקובלת ביותר ברחבי העולם, בנסיעות לחו'ל, בתכתובת עם חברות ממעבר לים ולשם השמה בסניפים במדינות אחרות. לרוב, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להשאר מאחור.

– לימוד של שפה שניה מהווה אימון בריא למוח צעיר ובוגר כאחד ותרומה לשיפור כושר החשיבה.

– העשרת עולמנו התרבותי בעזרת סרטי קולנוע, יצירות ספרות, ואף מגזינים אשר יוצאים לאור באנגלית. זה כך במיוחד במסגרת אינטרנטית, שבה הרוב הגדול של האתרים כתובים כולם באנגלית.

אלו רק מעט מהצדדים החיוביים שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף גם את האפשרות לטייל במדינות אחרות בביטחון ואת הסיבה הפשוטה של מיצוי הפוטנציאל האישי.

אז אם אתם רוצים להירשם לקורס אנגלית, תוכלו למצוא מגוון תוכניות ובתי ספר שישמחו לעזור לכם לשפר ולהעמיק את שליטתכם בשפה. בין אם אתם רוצים שיעורי אנגלית ובין אם אתם רוצים קורס אנגלית , החליטו מה מתאים לכם וגשו לעבודה. עוד תתפלאו לגלות כמה מהר ניתן להשתפר!

כתיבת תגובה