שלבי העבודה בדרך אל שמלת הכלה שלך

לצד בחירת מתחם האירועים, הרכבת רשימת נותני השירות ושליחת ההזמנות לקהל האורחים, נדמה כי השלב המרגש ביותר בכל הליך הפקת אירוע החתונה הוא חיפוש שמלת הכלה. לאחר אירוע החתונה, ידברו האורחים בעיקר על דבר אחד – שמלת הכלה. גם את מתרגשת לצאת למסע של חייך? אלו שלבי העבודה המצפים לך עם מעצבת השמלה, עד לשמלת הכלה שלך:

 

פגישת ההיכרות: לחיצת יד, מחירים ותיאום ציפיות

גם אם את מחפשת שמלות כלה להשכרה או לרכישה, התהליך הינו אותו תהליך. לאחר שבחנת אפשרויות שונות באינטרנט וכך הגעת לכמה שמות מובילים, הגיע הזמן להעלות הילוך ולהגיע לפגישות היכרות עם המעצבות. בסופו של דבר, תגיעי אל הבחירה הסופית והיא למעשה המעצבת שתעשה איתך את הדרך. פגישת ההיכרות נועדה על מנת להחליט על היציאה המשותפת לדרך, לקבל מושג על המחירים ולתאם ציפיות בכל הקשור ללוחות הזמנים. ועכשיו? מתחילים!

 

עבודות מקדימות שלך עם בחינת דגמים בקטלוג

אם בעבר הבחינה המרכזית של הדגמים הייתה מתבצעת בבוטיק השמלות, הרי שכיום מרבית הכלות העתידיות עושות את העבודה דךר המחשב האישי שלהן. אתרי הבית של המעצבות המובילות מנגישים אפשרות להציץ בקטלוג של שמלות כלה מכמה קולקציות שונות, כך שאת יכולה לגבש את טעמך האישי לרבות גזרה, צבע וסגנון כבר באתר האינטרנט של המעצבת. במידה רבה, קל הרבה יותר לבחור דגם באמצעות הקטלוג האינטרנטי מאשר לעבור דגם אחר דגם בבוטיק השמלות.

 

שידוך בין טעמך האישי להמלצות המעצבת

אחרי שגיבשת לעצמך כמה דגמים המוצאים חן בעייניך, הגיע הזמן להגיע לפגישה נוספת עם המעצבת. פגישה זו מיועדת לגיבוש השמלה והקו העיצובי הכללי שלה. חשוב מאד להבין כי מדובר על תהליך ולא על בחירה המתחילה ונגמרת בסימון של דגם ספציפי. על מנת לדעת מה הדגם המחמיא לך ביותר חשוב לבצע סט של מדידות בכדי להחליט מה עונה על הציפיות שלך מצד אחד, אך גם מה מחמיא לך ביותר מהצד השני. כאן נכנס לתמונה תפקידה של המעצבת – לשקף בפניך מהם השילובים הנכונים לך ביותר, זאת בכדי להגיע לתוצר המושלם שתקבלי עליו כמה שיותר מחמאות.

 

גיבוש דגם, מדידות, תיקונים ושמלת כלה אחת

אחר שאת והמעצבת הגעתן להסכמה, ניתן לצאת לדרך. גיבוש הדגם הסופי הינו רק תחילת המסע, ובהמשך יהיה עליך להגיע לכמה סטים של מדידות. כל סט של מדידות מתבצע לאחר שבוצעו תיקונים שונים על פי בקשתך. ישנן שמלות כלה – קולקציה 2018, אך גם ישנן שמלות מקולקציות אחרות שהמון כלות מעוניינות דווקא בהן, תוך שהן מבקשות כמה תיקונים שיהפכו את השמלה לקצת יותר מודרנית או מותאמת אליהן. בסוף כל המסע, תזכי להכתיר את השמלה כשמלת הכלה שלך שתלווה אותך באירוע המרגש של חייך!

כתיבת תגובה