שמלת כלה אחת הופכת לשתי שמלות כלה

שמלת כלה

אם ישנה שאלה שטרם התקבלה עליה תשובה חד משמעית היא בדבר מספר השמלות הנדרש לאירוע החתונה: האם הכלות צריכות להגיע אל יום חתונתן עם שמלה אחת או שתי שמלות? לצד טיעוני הבעד והנגד, נדמה כי ישנו אירוע אחד בחיים המצדיק שתי שמלות והוא אירוע החתונה.

 

אם לא באירוע החתונה, מתי?

שמלות כלה הן הרבה מעבר לשמלות – הרי שהן התגשמות חלומן של המון בנות. מעבר לסטטוס הכלה, המון בנות מרגישות ביום החג הפרטי שלהן כנסיכות, והרי שנסיכה ראויה לשמלה נוספת. גם אם מדובר על כלה חובבת אופנה וגם אם מדובר על כלה שקו הלבוש שלה הינו בייסיק, נדמה כי המשותף להן הוא הרצון להיות בלתי נשכחות באירוע של חייהן. שתי שמלות באירוע החתונה הפכו לסטנדרט בשנים האחרונות, כאשר מדובר על שתי שמלות המעוצבות בקווים שונים.

 

משמלה רשמית לשמלה לרחבת הריקודים

מעצבי שמלות כלה ממליצים לכלות המעוניינות בשתי שמלות לבחור בשתי שמלות שונות לחלוטין. המטרה בין היתר היא לגוון וליצור אפקט מחודש של התרגשות לאחר החלפת השמלה. למעשה, מדובר על מגמה שהחלה כפונקציונאלית בלבד: שמלה שמתאימה לשלב קבלת הפנים ולטקס החופה, לא בהכרח מתאימה לשלב רחבת הריקודים. על כן, כל עוד בחרת בשתי שמלות, הרי שהשמלה הראשונה תהיה שמלה שהיא יותר שמלת ראווה, בעוד השמלה השניה תעניק לך נוחות ותאפשר לך ליהנות ממסיבת החתונה שלך על רחבת הריקודים.

 

על מה מדברים לאחר האירוע? על השמלה

גם את היית אורחת באירועי חתונה, כך שגם את יודעת: לאחר האירוע, השיח העיקרי הוא בעיקר על השמלה שלבשה הכלה. במילים אחרות, הכלה היא הפנים של האירוע, ומרבית תשומת הלב אכן מופנית אליה. שתי שמלות שתלבשי באירוע שלך יצרו סביבך שיח מרגש, חיובי ומפרגן. מעצבי שמלות כלה מובילים ישמחו להתאים לך את השמלות המתאימות לך ביותר מבחינת הגוונים המחמיאים ביותר, הגזרה המחמיאה ביותר והקו העיצובי התואם לסגנון החביב עליך.

 

לקטי זיכרון מתוק נוסף ללבך

מהו אירוע החתונה אם לא אירוע הבנוי על רצף רגעים מרגשים הנחרטים עמוק בלב? פעם אחת בחיים תהיה לך הזדמנות להיות כלה, כך שהמקום להגשים חלומות ולטוס על כנפי האהבה הוא האירוע הזה. אם שמלה נוספת היא מה שיוסיף לך זיכרון מתוק נוסף למניפת הזיכרונות שבלב, הרי שכדאי יהיה לבחור בה. באירוע שלך, את יכולה לקבל את כל ההחלטות שיעצימו אותך ויגרמו לך להרגיש בשיא.

 

כתיבת תגובה