3 דרכים שונות לחסוך בהפקת אירוע המצווה

הפקת בר מצווה בכותל

כילדים, אתם לבטח זוכרים את אירועי המצווה שלכם כאירועים צנועים מאד שנחגגו בחצר הבית או במועדון שכונתי. כיום? מדובר על חגיגות גדולות ומפוארות יותר, כאשר התקציב להן הינו גבוה מאד – עד כדי מצב בו ישנן משפחות שלא יכולות להרשות לעצמן לחגוג בסטנדרטים שהוכתבו. אם גם אתם מחפשים את דרכי ההוזלה לאירוע המצווה, הנה הן לפניכם:

 

העתיקו את החגיגה מהאולם לכל מקום אחר

המון הורים רוצים לחגוג ובגדול לילד הבוגר שלהם החוגג את יום ההולדת ה-13. מאחר והקישור הטבעי שנעשה עם אירוע גדול הוא אולם אירועים, לא מעט משפחות לבסוף חוגגות באחד ממתחמי האירועים הגדולים. התוצאה? הוצאה כספית גדולה מאד, שלא תמיד תואמת את התקציב של המשפחה או את היכולת הכלכלית. על מנת לחגוג ובגדול את אירוע המצווה אינכם צריכים להשקיע את החסכונות שלכם בהכרח במתחם אירועים, אלא שישנן אלטרנטיבות אחרות וזולות יותר כמו הפקת בר מצווה בכותל.

 

במקום מאות מוזמנים, עשרות מוזמנים

מחיר של כל אירוע שתחגגו יושפע בין היתר גם ממספר האורחים שלכם. לא שאתם צריכים לצמצם את רשימת המוזמנים אל אירוע המצווה בכל מחיר, אך כן כדאי לדעת כי אירוע מורחב של מאות מוזמנים יעלה לכם לא מעט כסף. אם המטרה שלכם היא לחגוג בדרך אינטימית ומרגשת, תוך שמירה על תקציב צנוע והגיוני, חגגו עם עשרות מוזמנים ולא עם מאות מוזמנים. כפי שהנטייה באירועי החתונה היא ללכת על אירועי בוטיק, כך גם באירועי המצווה שהפכו מאירועים ענקיים לאירועים קטנים יותר ומשפחתיים יותר.

 

ההזמנה לאירוע? בדרך דיגיטלית

ישנן גם הוצאות קטנות יותר שתוכלו לחסוך. כך לדוגמא עם ההזמנה לאירוע המצווה. הדרך אל ההזמנה עוברת דרך מעצב גרפי, בית דפוס ולאחר מכן גם בדואר עם השקעה בבולים. תוכלו לחסוך את כל שרשרת ההוצאות הזו עם עיצוב ההזמנה בצורה עצמאית באחת מהתוכנות החינמיות הזמינות לכם ברשת, תוך שתוכלו לשלוח את ההזמנה בצורה דיגיטלית וחינמית דרך תיבת המייל, בהודעת SMS או בקבוצת ווצאפ שתפתחו במיוחד לאירוע המצווה של ילדכם.

כתיבת תגובה