4 דברים שמנעולן חייב לדעת

חשוב לדעת מספר כללים לפני שמזמינים מנעולן

1.מנעולן רכבים
אם והנך נמצא עם רכב סגור והמפתח בפנים. אתה רשאי לחייג אלינו בשביל שמנעולן יבוא לעזור לך. המומחה שיש לנו שהוא איש רכבים בירושלים מתמחה לפרוץ למענכם את רכבכם ולתקן את מנעול הרכב וקרה והם שחוקים או ישנים. החלק החשוב בעבודה הוא שנצליח לשים מנעולים חדשים כך שלא תתרחש עבורך הבעיה לתקופה ארוכה. אם השארתם את מפתח הרכב לא בכוונה, אנחנו נוציא המפתחות בשבילכם ללא מאמץ.
המהלך די קל ולא ייקח זמן ממושך מכיוון שקיימים לנו את הקישורים והניסיון להתמודד עם המצב. העבודות שאנו נותנים נמשכים גם לשכפול ותיקון השלטים לאוטו. ועוד, אנו נסדר את המפתחות ונשחזרם ולמעשה שתקבל גם מאיתנו מפתחות נוספים.
2.החלפת מנעולים
אפשרות עיקרית שמנעולן יכול לבצע עבורכם הוא התקנת מנעולים במשרד או בדירתכם. כשאתם מזעיקים את המנעולן להצעת מחיר, עליכם לבדוק לגבי המחיר כך שתוכלו להישאר במחיר ללא שינויים. כאשר אתה מבקש מנעול חדש, איש המקצוע שלנו מנעולן בירושלים  יבוא לפי רצונך התקציב שלך.
ועוד למעשה אתה רצונך להחליף את המנעול למיגון טוב יותר, יהיה לך למעשה רצון לתקן. העדיפות היא שאתה יכול לחייג אלינו בכל זמן 24/7 ע"מ שיתאפשר להגיע לסדר ולטפל בך. בדרך הנל תישארו רגועים ושלווים, בידיעה שהמנעול ממגן היטב.
3. פתיחת דירות וחנויות 
קיימת סבירות טובה כי תוכלו להישאר עם דלת נעולה ואבדת המפתח במשרד או בביתכם ,כשזה קורה, אל תחששו לחייג אלינו על מנת שנוכל להוציא מנעולן מקצועי שיבצע את העבודה ויפתח את המנעול בדרך מרשימה וללא בעיות. כנגזרת מהנושא תוכלו לשאול לגבי האביזרים ומבחר המנעולים שיש לו לפני שחדל את משימתו, כך שתוכלו לעבור לטלם.
המנעולן שיפתח את הדלת, גם אם בקדיחה או בעקירת הצילינדר, הוא יתקנו או יחליפו לאחר. העיקר הוא שלא צריך לחכות הרבה זמן ושהפריצה תימשך זמן לא ארוך
4. תיקון ושיפוץ מנעולים
מנעולן מתמחה גם בשיפוץ מנעולים פגומים או עייפים בעבודה או בבית בשביל לשנות את סוג האבטחה. כך תצליחו לסמוך על מנעולן הגון שיבדוק את הבעיות ויסיע לכם למצוא מנעול אחר על פי רצונכם. אם אפשר לתקן את המנעול, המומחה יתקן אותו על מנת שאף אחד לא יצליח לפרוץ עבורך את המנעול בצורה נורמאלית
אם זה לכיוון תיקון, וזה דורש חידוש צילינדר, מה שמוצא שתוכלו לבדוק המלצות חדשות. אתה יכול להזמין מנעולים מתקדמים שירותי פריצה בזמן ובצורה טובה. פורץ מנעולים מאצלנו יודע להתמודד עם כל המנעולים כלה תיקון, החלפה, והתקנה.
וכל שירות המנעולים אחד, חייגו 0529252323

כתיבת תגובה