4 סיבות טובות לעשות עיסוי בסוף השבוע

את מרבית הפינוקים שלכם אתם שומרים לסוף השבוע, וכנראה שגם בצדק. לאורך השבוע, אנשים מחלקים את הזמן שלהם בין משפחה, קריירה ולימודים, עד שנדמה כי להשקיע בעצמך זוהי כמעט חמדנות. בסוף השבוע שלכם, תוכלו גם אתם להתפנק בעיסוי אישי, אינטימי, משחרר ונעים. בזמן זה אתם מנותקים מכל מחוייבות, אתם לא טובעים בתוך לוחות זמנים ויש לכם את הפנאי לקחת אוויר ולהרגע.

1.זמן שלכם עם עצמכם

לאורך השבוע המון אנשים מלינים כי אין להם זמן להשקיע בעצמם. שעות העבודה המרובות והרצון להיות אנשי משפחה נפלאים, לעתים לא מאפשרים להתרכז ב"עצמי". בסוף השבוע, מיום חמישי ועד יום שבת, תוכלו גם אתם למצוא את הפנאי לטפח את הנפש ואת הגוף. עיסוי מפנק משחרר מתחים, מסייע בזרימת הדם ומאפשר לכם לחוות התנתקות מרעשים חיצוניים ופנימיים.

2.אחרי שבוע קדחתני, גם לכם מגיע לנוח

לא משנה כלל מהו העיסוק שלכם – עורכי דין, קבלני בניין או אנשי חינוך: בסוף השבוע, לאחר שבוע עבודה קשה שבו השקעתם יותר באחרים מאשר בעצמכם, גם לכם מגיע! לעתים, אתם תוהים מה עליכם לעשות בזמן הפנוי שלכם: האם לקבוע עם חברים לקפה, לצאת לפיקניק בפארק או אולי לבלות במרכז קניות. כל בילוי שכזה אמנם יכול לספק לכם אתנחתא, אך עיסוי אישי הוא המקור האמיתי להנאה ולשחרור.

3.שלווה ורוגע – לגוף ולנפש

מאסז איכותי עובד על 2 ערוצים במקביל: על הנפש ועל הגוף. כל אדם, ללא יוצא מן הכלל, לעתים מוטרד, מדוכדך, עצוב, כעוס או מאוכזב. רגשות שליליים שכאלו נכלאים בתוך הגוף ומתורגמים בהמשך לכאבים פיסיים ולתחושה מתוחה. לאורך העיסוי, מקפיד המעסה לשחרר את כל האזורים התפוסים בגופכם, כאשר הפועל היוצא הוא גם שחרור נפשי-מנטלי. תנו לעצמכם את הזכות להשתחרר וליהנות מהטבה.

4.דלק אנרגטי לשבוע החדש

והסיבה האחרונה שמצדיקה עיסוי אירוטי או כל עיסוי אחר בסוף השבוע, היא כמובן הדלק שאתם מקבלים. המשאלה הגדולה שלכם היא ליהנות מספיק בסוף השבוע בכדי שיהיה לכם מספיק דלק חיוני להמשך השבוע. אם אתם מחפשים את הדלק האיכותי ביותר, הממלא ביותר וזה שגם יספיק לכם לאורך כל השבוע – הרי שהוא בדמות עיסוי מפנק.

כתיבת תגובה